کد خبر: ۴۵۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
تدبیرنو، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: شورای فرهنگ عمومی استان‌ها بازوی اجرایی ستاد راهبردی نقشه مهندسی فرهنگی کشور است.
نصرت‌الله لطفی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: خلاء جدی برای اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی، عدم وجود ضمانت اجرایی در خصوص مصوبات این شوراست.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بیان کرد: اگر یک دهم از فرآیندی که برای نهادینه کردن ضرورت استفاده از کمربند ایمنی در رانندگی، در زمینه حجاب و عفاف به کار می‌بردیم امروز شرایط بهتری داشتیم.

لطفی، بازوی اجرایی ستاد راهبردی نقشه مهندسی فرهنگی کشور را شورای فرهنگ عمومی استانها دانست و گفت: به منظور عدم فعالیت به‌صورت جزیره‌ای و با هدف هم‌افزایی در حوزه فرهنگی در مصوبه‌ای هر عضو شورای انقلاب فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی رابط یک استان خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر نیز ضمن اشاره به اینکه شهداء به‌عنوان نماد ایثار، استقلال و از خودگذشتگی کشور ایران هستند خاطر نشان کرد: شهدا باید در رأس امور مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفته و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه بوشهر هم جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را  مورد اشاره قرار داد وافزود: این شورا از همان ابتدا تاکنون توانسته با تصمیم‌گیری به موقع برای صحنه‌های سرنوشت ساز و موثر جامعه نقش مهمی در سطح جامعه ایفا کند.


آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مهم و تعیین کننده‌ای در صحنه‌های پیچیده نظام داشته به نحوی که اگر آن امور مدیریت نمی‌شد امروز نظام دچار بحران می‌شد اما با تصمیم‌گیری به موقع توانستیم پیچ‌های خطرناکی را پشت سر بگذاریم.


نام:
ایمیل:
* نظر: