کد خبر: ۴۵۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
تدبیرنو، سرپرست تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: ویسی از روی عصبانیت حرف زده، تمام بازیکنان غیربومی محل اسکان دارند و سه بازیکن بومی هستند که طبق قرارداد ما نباید اسکان آنها را تامین کنیم.

خداکرم ایزدپناه  در مورد انتقادات عبدالله ویسی به امکانات این باشگاه و حل نشدن مشکلات مالی چند بازیکن، اظهار داشت: آقای ویسی از روی عصبانیت حرف زده است. بازیکنی نیست که در بوشهر ما به مشکلش رسیدگی نکرده باشیم. دو بازیکن گرجستانی ما در هتل و اتاق‌های مبله حضور دارند و سه بازیکن دیگر غیربومی ما هم در دو واحد با رهن 70 میلیون تومانی حضور دارند. صحبت آقای ویسی برای سه بازیکنی هست که بومی هستند و در قراردادی که با آنها بسته شده اصلا بحث اسکان از سوی باشگاه وجود ندارد. 

وی افزود: آقای ویسی اعلام کرده یکی از بازیکنان 6 ماه است که جا ومکان ندارد اصلا ما 6 ماه هست که تمرین می‌کنیم؟ تمرینات تیم از برج 4 شروع شده است. پول بازیکنان هم قرار بوده تا 40درصد پرداخت شود اما 10 درصد پرداخت کرده‌ایم حتی مطالبات خود آقای ویسی هم تا 30درصد پرداخت شده و به زودی 10 درصد دیگر هم به بازیکنان و تیم داده می‌شود. ما مشکلات مالی داریم اما در تلاش هستیم که آنها را برطرف کنیم.

ایزدپناه در مورد پرداخت نشدن پول بلیت بازیکنان گرجستانی به مبلغ 800 هزار تومان و گلایه ویسی از این قضیه گفت: ما چطور می‌توانیم پیش پرداخت 400 میلیونی این بازیکنان را بدهیم اما نداریم 800 هزار تومان پول بلیت بدهیم؟ این بازیکنان توسط خود ویسی به بوشهر آمدند و خودش هم پول بلیت آنها را داد. باشگاه هم مشکلی برای پرداخت این پول ندارد اما ویسی باید درخواست به باشگاه کند تا در اتوماسیون اداری باشگاه این درخواست ثبت شود تا بتوانیم این پول را که از جیبش داده پرداخت کنیم. از خود این دو بازیکن هم می‌توانید بپرسید که مشکل مالی ندارند و ما پیش پرداخت آنها را داده‌ایم.

نام:
ایمیل:
* نظر: