کد خبر: ۴۴۰۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
تدبیرنو،رییس ستاد نماز جمعه کنگان ویزیت رایگان بیماران توسط متخصص ارتوپدی در کنگان خبر داد.
عظیم عظیم پناه صبح امروز کنگان اظهار داشت: به همت نهاد مقدس نماز جمعه و توسط یکی از متخصصان ارتوپدی استان بوشهر طرح ویزیت رایگان بیماران در محل دفتر امام جمعه اجرایی خواهد شد.

رییس ستاد نماز جمعه کنگان افزود: این طرح ساعت 8 و نیم صبح روز جمعه 31 خرداد ماه در محل دفتر امام جمعه اجرا و تا اذان ظهر ادامه دارد.

وی بیان داشت: در این طرح عمدتا تلاش خواهد شد تا مددجویان نهادهای حمایتی و اقشار کم درآمد بصورت رایگان ویزیت شوند، همچنین هماهنگی‌های لازم با کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی صورت گرفته و دیگر عزیزان نیز می‌توانند با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با دفتر امام جمعه اقدام به ثبت نام کنند.

وی گفت: پیش بینی می‌شود بالای 60 نفر با لحاظ اولویت در ثبت نام ویزیت شوند و در صورتی که زمان اجازه دهد افراد بیشتری ویزیت خواهند شد.

رییس ستاد نماز جمعه در بخش دیگر با تحسین این اقدام ارزشمند متخصص ارتوپد از مراجعه کنندگان خواست تا پس از ثبت نام و هماهنگی در روز جمعه دفترچه درمانی خود را برای احیانا تجویز دارو توسط پزشک همراه خود داشته باشند.

عظیم پناه از اعلام آمادگی برخی پزشکان بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان خبر داد و گفت: طبق هماهنگی مسؤول دفتر امام جمعه با دکتر حیدری ریاست محترم بیمارستان امام(ره) قرار است این طرح (ویزیت رایگان) در طول سال و در مقاطع مختلف تداوم یابد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: