کد خبر: ۴۳۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر از تلاش برای توسعه جزیره خارگ خبر داد و گفت: رفع مشکلات جزیره خارگ به صورت جدی در دستور کار است.
رفع مشکلات جزیره خارگ به صورت جدی در دستور کار است

به گزارش سوک، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در بدو ورود به جزیره خارگ با اشاره به نقش خارگ در اقتصاد کشور، اظهار داشت: جزیره خارگ دارای موقعیت و جایگاه خاصی در استان بوشهر و کشور است.

وی رفع مشکلات مردم در این جزیره را یک ضرورت دانست و اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید تلاش خوبی برای توسعه جزیره خارگ صورت گرفته است و تلاش داریم تا زمینه رفع مشکلات این جزیره فراهم شود.

استاندار بوشهر بر لزوم تلاش همه مسئولان برای رفع مشکلات مردم و تامین نیازهای آنان تاکید کرد و ادامه داد: امروز با حضور در جزیره خارگ تلاش داریم تا مشکلات مردم را شناسایی و وضعیت اجرای برنامه‌ها را بررسی کنیم.

محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: استاندار بوشهر به همراه نماینده مجلس، معاونین استاندار و فرماندار بوشهر وارد جزیره خارگ شدند و چند برنامه را در جزیره خواهند داشت.

وی افزود: نگاه ویژه استاندار بوشهر برای حل مشکلات جزیره خارگ سبب شد که امروز شخصاً به همراه معاونین و فرماندار بوشهر جلسه ای ویژه در جزیره خارگ برگزار شود. در این جلسه مدیران ارشد شرکت های نفتی و پتروشیمی حضور خواهند داشت.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: پیش از ظهر امروز نشست با حضور فعالین سیاسی، اجتماعی در محل بخشداری خارگ برگزار خواهد شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: