کد خبر: ۴۱۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بوشهر:
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: به منظور خدمات‌دهی به سیل‌زدگان، موکب‌های بوشهری‌ها در مناطق سیل‌زده کشور برپا می‌شود.
موکب‌های بوشهری‌ها در مناطق سیل‌زده کشور برپا می‌شود

به گزارش تدبیر نو، عبدالرضا مطاف صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان بوشهر همواره در انجام امور خیر و کمک به هم‌وطنان پیشتاز هستند و در کمک به سیل‌زدگان نیز همکاری لازم را داشته و خواهند داشت.

وی از برپایی موکب‌های مردم استان بوشهر در مناطق سیل‌زده کشور خبر داد و اضافه کرد: برای این کار تاکنون ۱۰ موکب اعلام همکاری کرده‌اند و این موکب‌ها یا در قالب موکب‌های جداگانه و یا به صورت تجمیعی به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی توسط این موکب‌ها خاطرنشان کرد: در قالب این موکب‌ها اعزام نیروی انسانی و آشپز و کسانی که بتوانند پخت غذا و پذیرایی از مردم سیل‌زده داشته باشند انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یک اکیپ به مناطق سیل‌زده اعزام شده است، افزود: یکی از اکیپ‌های استان بوشهر در قالب نانوایی و تهیه نان گرم در حال حاضر در شوشتر استان خوزستان مستقر شده است.

مطاف با اشاره به اینکه اعزام موکب‌داران ۱۵ روزه و یک ماهه است ادامه داد: انتظار می‌رود مردم نیز با این موکب‌ها همکاری لازم را داشته باشند و دولت نیز همکاری لازم را برای تأمین کالاها با این موکب‌ها داشته باشد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با اشاره به نیاز مناطق سیل‌زده به کمک‌های مردمی بیان کرد: هر کمکی که از سوی مردم ارائه شود سریعاً در مناطق سیل‌زده به مردم ارائه خواهد شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: