کد خبر: ۴۱۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر از اعزام موکب‌های استان به مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: کمک‌های مردمی استان بوشهر به صورت هماهنگ شده و با وحدت رویه به مناطق سیل‌زده ارسال شود.
کمک‌های استان بوشهر به‌صورت هماهنگ‌شده به مناطق سیل‌زده ارسال شود

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند عصر شنبه ستاد هماهنگی اربعین استان بوشهر اظهار داشت: در هفته‌های اخیر شاهد وقوع سیل در چند استان کشور بودیم که خسارت‌های بسیار زیادی را بر جای گذاشته است.

وی با اشاره به نیازهای مردم مناطق سیل زده به کمک در زمینه‌های مختلف بیان کرد: می‌طلبد که مردم نقاط مختلف کشور کمک‌های مناسبی را برای سیل‌زدگان داشته باشند و مردم استان بوشهر نیز در همین راستا کمک‌های خود را ارائه خواهند کرد.

استاندار بوشهر با بیان کرد: تسریع در ارائه خدمات به آسیب‌دیدگان حادثه سیل باید به عنوان یک اولویت در دستور کار باشدٰ افزود: مردم استان بوشهر نیز همکاری خوبی را در این راستا داشته‌اند.

وی به اهمیت وحدت رویه و هماهنگی در جمع آوری و ارسال کمک‌ها به مناطق سیل زده تاکید کرد و ادامه داد: تعیین مدیریت واحد برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌ها به سیل‌زدگان ضروری است.

گراوند خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای اساسی در مناطق سیل‌زده، تأمین غذای گرم است که در این راستا باید با هماهنگی لازم، موکب‌ها برای تأمین مواد غذایی گرم به آسیب‌دیدگان از سیل به این مناطق اعزام شوند.

وی با اشاره به ارسال کمک‌های مردم استان بوشهر به مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان، تصریح کرد: قایق‌هایی از استان بوشهر برای رسیدگی به روستاهای در محاصره سیل که دسترسی زمینی امکان پذیر نیست ارسال شده است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: