کد خبر: ۴۱۹۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: از موکب‌های اربعین خواسته‌ایم تا در سریع‌ترین زمان به یاری سیل‌زدگان بشتابند.
درخواست از موکب‌های اربعین برای تسریع در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

به گزارش تدبیر نو،نوشاد نوشادی  اظهار داشت: متأسفانه در روزهای آغازین سال شاهد وقوع سیل‌های مخرب در نقاط مختلف کشور بودیم که خسارت‌های جانی و مالی زیادی را بر جای گذاشتند.

وی اضافه کرد: مردم نوع‌دوست ایران همواره در کنار هم هستند و امروز نیز با توجه به نیازهای مناطق سیل‌زده، می‌طلبد که از همه ظرفیت‌ها برای کمک به سیل‌زدگان و تأمین نیازهای آنها تلاش شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور افزود: از بدو حادثه سیل در برخی استان‌های کشور نیروهای جهادی و هیئتی به کمک مردم شتافته و توسط هیئت‌های مذهبی کمک‌های مردمی جمع‌آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز شدید مردم سیل زده استان لرستان و شمال کشور و درخواست سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و تأکیدات ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کشور مبنی بر کمک فوری به استان‌های سیل زده، از همه ظرفیت‌ها برای تحقق این امر استفاده می‌کنیم.

نوشادی بیان کرد: به همین منظور از مدیران موکب‌های خدمت رسانی اربعین حسینی خواستیم تا در اسرع وقت نسبت به ارسال امکانات و ملزومات و اعزام نیروهای هیئتی و جهادی موکب ها به مناطق سیل‌زده برای کمک و خدمت رسانی فوری به مردم عزیز گرفتار در سیل همت کنند.

وی تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی از مردمی‌ترین نهادها در کشور هستند و چون از جنس مردم هستند، همواره در چنین مواقعی در سریع‌ترین زمان بهترین و بیشترین خدمات را ارائه می‌کنند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: