کد خبر: ۴۱۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
استاندار بوشهر از توسعه اشتغال در سطح استان با اجرای طرح‌های مختلف خبر داد و گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر گسترش می‌یابد.
سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر گسترش می‌یابد

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در نشست با نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در راستای توسعه استان بوشهر تلاش گسترده‌ای صورت گرفته و طرح‌های مهمی را در دست اجرا داریم.

وی اضافه کرد: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر برکات بسیار خوبی را برای استان داشته است و طرح‌های بسیار مهمی با اعتبار هزار و ۶۶۹ میلیارد تومان در این سفر به تصویب رسید.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های سفر دولت به استان بوشهر توسعه استان را شتاب می‌بخشد، ادامه داد: توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان بوشهر به میزان ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از دیگر برکات این سفر بود.

وی از بخش کشاورزی به عنوان یکی از مزایای مهم استان بوشهر یاد کرد و افزود: طرح‌های تولیدی و اشتغال‌زایی در شهرک دو هزار و ۶۰۰ هکتاری شیلاتی با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان اجرا می‌شود.

گراوند از توسعه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان و توسعه صنایع پایین دستی در پارس جنوبی خبر داد و بیان کرد: اجرای طرح‌های آبرسانی و آب‌شیرین‌کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر از دیگر طرح‌ها است.

وی از تقویت اعتبارات مالی در اجرای سدها، نوسازی شبکه‌های آبرسانی و اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن خبر داد و اضافه کرد: طرح‌های مختلف راهسازی، فرهنگی، اجتماعی با سرعت در سطح استان اجرا می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: