کد خبر: ۴۱۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
فرماندار گناوه:
فرماندار گناوه گفت: تشکیل کمیته گردشگری دریایی در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به صورت چشمگیر باعث کاهش تلفات و خطرات دریایی شده است.
 تشکیل کمیته گردشگری دریایی باعث کاهش چشمگیر تلفات شده است

به گزارش سوک، سید علی پاک نژاد صبح شنبه در دیدار با بازرس ارشد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اظهار داشت: تلاش همه دستگاه‌های اجرایی در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان امسال از ماه‌ها قبل آغاز و با برنامه‌ریزی ‌هایی که از قبل در خصوص این قضیه صورت پذیرفت توانستیم عید خوبی را از لحاظ خدمت رسانی به گردشگران و مسافران تا به این لحظه پشت سر بگذاریم.

وی افزود: با تشکیل کمیته گردشگری دریایی در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان توانستیم در سال‌های اخیر به صورت چشمگیر باعث کاهش تلفات و خطرات دریایی شده و امسال نسبت به سال‌های گذشته در این امر موفق تر بوده‌ایم.

فرماندار گناوه گفت: با کمک تیم بازرسی که در این شهرستان شکل گرفته با بررسی نقاط ضعف و نواقص موجود خدمت رسانی در این ایام در همه سطوح در حال انجام است و تلاش خواهیم کرد که در سال آینده با مرتفع کردن این نواقص و مشکلات چهره زیبا و خاطره انگیزی از شهر در ذهن گردشگران نقش ببندد.

سیدکاظم خلدی نسب بازرس ارشد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز گفت: با بازدیدی که از مراکز اقامتی بندر گناوه داشتم از نزدیک شاهد تلاش مجموعه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بودم و از مدیریت فرماندار شهرستان که بسیار خوب و به صورت شبکه ای دستگاه‌ها را هدایت کردند تشکر می‌کنم.

وی افزود: ما یک تیم هستیم که در اقصی نقاط کشور همه به صورت یکپارچه با آمادگی در جهت ارائه خدمات رسانی به مردم در حوزه گردشگری گام برمی داریم که هدف ما، تطبیق روش‌های خدمت رسانی در همه شهرستان‌های کشور بوده و امیدواریم در این زمینه به یک وحدت رویه برسیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: