کد خبر: ۴۱۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
فرماندار دیلم :
فرماندار دیلم گفت: شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر در تعطیلات نوروزی بیشترین بار ترافیکی را داشته است.

به گزارش تدبیر نو، فرماندار دیلم صبح شنبه در نشست مشترک شورای هماهنگی مدیریت بحران و ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به آغاز نیمه دوم تعطیلات نوروزی خواستار هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در شهرستان جهت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی شد و افزود: تمام تمهیدات لازم جهت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی باید در دستور کار همه کمیته‌ها قرار گیرد.

عبدالامیر قاسمی ضمن قدر دانی از زحمات شبانه روزی کمیته‌های اجرایی و مدیریت هماهنگی ستاد بحران در شهرستان خاطر نشان کرد: شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر در تعطیلات نوروزی بیشترین بار ترافیکی را داشته است.

وی گفت: با توجه با اعلام وضعیت جوی و هواشناسی تمام دستگاه‌ها جهت خدمات رسانی به صورت آماده باش کامل باشند و هرکدام از اعضای کمیته به وظایف خود بخوبی عمل کنند تا با مشکلی مواجه نشویم.

وی ضمن تسلیت در گذشت یکی از شهروندان دیلمی ناخدای قایق گردشگری که به برای نجات پسر بچه ده ساله جان خود را از دست داد به خانواده این عزیز بیان داشت: امید است که با جدیت و اهتمام بیشتر تمامی دستگاه‌های ذیربط، شاهد تکرار حوادث اینچنین تا پایان تعطیلات نوروزی نباشیم.

فرماندار دیلم تصریح کرد: تمام نیروها و مسئولین کمیته‌های خدمات سفر و ستاد بحران شهرستان دیلم به صورت آماده باش بوده و وسایل نقلیه خود را برای خدمات رسانی مورد نظر در اختیار داشته باشند و از همین امروز به مدت سه روز با توجه به وضعیت جوی هواشناسی اطلاع رسانی به کلیه نقاط شهرستان صورت گیرد.

بخشدار شهر امام حسن در این نشست ضمن اعلام رضایت مهمانان نوروزی در شهر امام حسن گفت: هماهنگی و همکاری بسیار خوبی در جهت خدمات رسانی به مهمانان نوروزی و گردشگران برقرار است.

کریم خلیفه لیراوی خاطر نشان کرد: تمام اقدامات لازم در جهت آمادگی برای شرایط بحران در شهر امام حسن صورت گرفته و برای اسکان مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی در آمادگی کامل هستیم.

وی خاطر نشان کرد: به منظور خدمات رسانی مطلوب‌تر و ترویج و تسهیل امر گردشگری و همچنین پاسخگویی به سوالات مهمانان نوروزی، دستگاه‌های اجرایی شهر امام حسن با هم افزایی، همکاری و هماهنگی حداکثر توان خود را به کار خواهند بست.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان دیلم گفت: با توجه به شرایط جوی و هواشناسی و ورود سامانه جدید در استان و شهرستان باید از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جهت رفع موانع و کاستی‌ها بهره برد.

محمد طاهری افزود: هدف از این نشست‌ها رفع مشکلات و موانع در جهت تسهیل در خدمت رسانی به مهمانان نوروزی و گردشگران و رضایت شهروندان و اهمیت و توجه به مسافرانی که شمال استان بوشهر را برای گردشگری انتخاب می‌کنند است.

وی خاطرنشان کرد: کلیه نیروهای بسیجی، انتظامی، دریابانی، امدادی جمعیت هلال احمر ضمن تلاش‌های شبانه روزی که تاکنون از خود نشان داده‌اند سعی و تلاش خود را در چند روز باقی مانده تعطیلات نوروزی با جدیت داشته باشند که شاهد مشکلات در شهرستان نباشیم.

گفتنی است در ادامه این نشست مسئولین ستاد بحران و مسئولین کمیته‌های خدمات سفر انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه کردند./مهز

نام:
ایمیل:
* نظر: