کد خبر: ۴۱۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
معاون سازمان پدافند غیرعامل گفت: امروز دلار و تبلیغات رسانه‌ای ابزار جنگ اقتصادی شده و با راه‌اندازی 300 شبکه فارسی زبان دشمن درصدد است که اقتصاد ایران را مختل کند.

۳۰۰ شبکه فارسی زبان درصدد ضربه به اقتصاد کشور
به گزارش تدبیر نو،سردار غلامعلی حیدری ظهر امروز در سی و ششمین یادواره سرداران و یک‌صد شهید شهر ونک اظهار کرد: در جنگ هشت سال دفاع مقدس به جرم دفاع از اسلام و دفاع از مظلومین و انقلاب اسلامی علیه کشور ائتلاف بین‌المللی تشکیل دادند که با دلاوری مردم و ایثار شهدا ائتلاف دشمن در هشت سال دفاع مقدس بی‌نتیجه ماند.

معاون سازمان پدافند غیرعامل بیان کرد: 80 کشور کوچک و بزرگ در جنگ هشت‌ساله مقابل ایران ایستاده بودند و کشور عراق را با پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی حمایت می‌کردند ولی موفق نشدند حتی یک متر از خاک ایران را اشغال کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی با جنگ ترور شخصیت‌های نظامی و تجزیه ایران به هدف خود نرسیده‌اند و در حال حاضر تحریم اقتصادی را پیشه کردند.

حیدری اظهار داشت: امروز دلار و تبلیغات رسانه‌ای ابزار جنگ اقتصادی شده و با راه‌اندازی 300 شبکه فارسی زبان دشمن درصدد است که اقتصاد ایران را مختل کند.

 معاون سازمان پدافند غیرعامل  خاطرنشان کرد: دشمنان نظام فهمیده‌اند که با عملیات نظامی نمی‌توان نظام اسلامی را نابود کنند به همین خاطر هر روز به دنبال نقشه‌های دیگر از جمله جنگ اقتصادی و فرهنگی هستند تا نظام را براندازی کنند.

وی گفت: ملت شهیدپرور ایران همان‌گونه که در دفاع مقدس و تقدیم شهدا و تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی به خصوص حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن سال 97 علی‌رغم وجود مشکلات فراوان نشان دادند که همیشه پشتیبان نظام و ولایت‌فقیه بوده و هستند و دشمنان را دوباره مأیوس کردند.

 حیدری بیان کرد: هدف و پیام شهدا حفظ انسجام نگاه درونی و تکیه بر سرمایه‌های داخلی اتحاد و همدلی بود که امروزه در برنامه‌های و مراسم بزرگداشت و یادواره شهدا باید زنده نگه داشته شود.

معاون سازمان پدافند غیرعامل تأکید کرد: حضور و پشتیبانی مردم در تمام صحنه‌های انقلاب پرشور بوده و این خود از ابتدای پیروزی تاکنون باعث شکست دشمن شده و مسؤولان هم وظیفه‌ای در برابر مردم دارند که  آن خدمت جهادی به مردم است.

منبع: فارس

نام:
ایمیل:
* نظر: