کد خبر: ۴۱۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
سردار صفوی:
دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال برگشت به ایران هستند، گفت: قدرت ملت ایران آمریکایی‌ها را از غرب آسیا بیرون می‌کند.
قدرت ملت ایران آمریکایی‌ها را از غرب آسیا بیرون می‌کند

به گزارش تدبیر نو، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی عصر پنجشنبه در یادواره یاد یاران دشتستان اظهار داشت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون استکبار جهانی به طرق مختلف به دنبال ضربه زدن به این نظام و انقلاب بوده است.

وی با اشاره به اینکه صحنه و شیوه‌های مبارزه تغییر کرده است، ادامه داد: اکنون دشمنان در عرصه اقتصادی تهاجم خود را اجرا کرده‌اند و با عملیات روانی می‌خواهد ملت ایران را تسلیم اراده سیاسی خود کند.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: آمریکایی‌ها به دنبال حضور در ایران و بازگشت به کشورمان هستند و ادعا می‌کنند که ایران متعلق به ما است ولی ملت ایران هیچ‌گاه این اجازه را به آنها نمی‌دهند.

وی از ظلم، آدم کشی و زور به عنوان راهبردهای اصلی آمریکایی‌ها نام برد و اضافه کرد: آمریکایی‌ها نه تنها به ایران برنمی گردند بلکه قدرت انقلاب اسلامی آنها را از غرب آسیا نیز بیرون می‌کند.

سردار صفوی به جنایات آمریکایی‌ها در افغانستان، سوریه، عراق و یمن اشاره کرد و افزود: آمریکا در طول تاریخ خود جنایات گسترده‌ای را در حق بشریت داشته‌اند.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب دشتستان را شهرستانی پرافتخار و سرزمین دلاوران نامید و گفت: رزمندگان دشتستانی در دوران دفاع مقدس به خوبی افتخارآفرینی کردند.

وی با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی با صلابت و توکل بر خدا راه انقلاب را ادامه می‌دهند اظهار داشت: هیچ کار بزرگی جز با تلاش صبر و مجاهدت حاصل نمی‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: مردم استان بوشهر در دوره‌های مختلف با مجاهدت و ایستادگی، راه را بر استکبار و استعمار بسته‌اند.

سردار علی رزمجو با اشاره به اینکه دشتستانی‌ها ۶۷۰ شهید و تعداد زیادی جانباز و آزاده تقدیم انقلاب کرده‌اند ادامه داد: حضور گسترده در دوران دفاع مقدس و مقابله با استعمار انگلیس از جمله افتخارات مردم دشتستان است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: