کد خبر: ۴۱۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
فرماندار گناوه:
فرماندار گناوه خواستار همکاری بانک‌ها در توسعه اشتغال شد و گفت: ظرفیت‌های گردشگری گناوه برای توسعه اشتغال استفاده شود.
ظرفیت‌های گردشگری گناوه برای توسعه اشتغال استفاده شود

به گزارش تدبیر نو، سید علی پاک‌نژاد صبح چهارشنبه در نشست هماهنگی بانک‌های گناوه گفت: باعث افتخار بود که شهرستان گناوه در سال ۹۷ در حوزه پرداخت تسهیلات و اشتغال‌زایی توانست در سطح استان بسیار موفق عمل کند که این با همکاری اعضای کارگروه اشتغال و رؤسای بانک‌ها میسر شد که جای تقدیر است.

وی افزود: با تنظیم برنامه چشم‌انداز اقتصادی شهرستان تمام برنامه‌ها با هدف مشخص دنبال می‌شوند و این امر با کمک و مساعدت و همکاری شما محقق می‌شود.

فرماندار گناوه گفت: امید است که بتوان از نقطه نظرات مفید و ارزشمند همه مدیران و کارشناسان بانک‌ها برای پیشبرد برنامه چشم‌انداز شهرستان بهره برد.

وی اضافه کرد: پیشنهادات ارائه شده شما در برنامه چشم‌انداز اقتصادی شهرستان استفاده می‌شوند و این امر در دستور کار ما است.

وی با اشاره به مطالب مطرح شده توسط رؤسای بانک‌ها گفت: در زمینه وام‌های پرداخت شده از ابتدا علاوه بر تاکید بر همکاری با دریافت کنندگان وام‌ها اعلام شد که بازپرداخت و کمک به بانک‌ها در دستور کار و مدنظر باشد.

پاک نژاد بیان کرد: در بازدید از طرح‌های اشتغالزایی شهرستان که به طور مرتب انجام می‌شد همواره کارشناسان و رؤسای بانک‌ها در کنار ما حضور می‌یافتند و این باعث شد که نسبت به شهرستان‌های دیگر هم اشتغالزایی و هم بازدیدها در این شهرستان بیشتر باشد.

فرماندار گناوه گفت: شهرستان گناوه در حوزه گردشگری دارای موقعیت‌های خوب و مناسبی است و سرمایه گذاران و کسانی که فعالیت اقتصادی می‌کنند باید با کمک بانک‌ها حمایت و جذب شوند.

وی گفت: در حال حاضر دو شهرک شیلاتی و شهرک کشاورزی برای شهرستان گناوه در نظر گرفته شده‌اند و امید است که با همکاری بانک‌ها بتوان در این دو حوزه سرمایه گذاران خوبی در شهرستان جذب و به حل مشکلات مردم کمک شود.

پاک‌نژاد با اشاره به مشکلات در حوزه مسکن و نیاز به مسکن و تسهیلات تصریح کرد: بسیاری از افراد از نحوه تسهیلات بانک‌ها اطلاع ندارند که باید بانک‌ها با کمک رسانه‌ها و فضای مجازی اطلاع رسانی کاملی از فعالیت‌ها و تسهیلات خود داشته باشند.

وی گفت: در دولت تدبیر و با نگاه ویژه ریاست جمهور به بانک‌ها در حوزه بانکی اتفاقات بسیار خوبی افتاد و بانک‌ها باید خدمات و برنامه‌های انجام شده دولت در زمینه بانک‌ها که همان فعالیت و عملکرد خود آنها است را نیز اعلام و اطلاع رسانی کنند.

فرماندار گناوه بیان کرد: کارگروه فنی از حوزه‌های مختلف بانک‌ها تشکیل تا در همه زمینه‌ها کار شود و بتوان به مردم خدمات ارزنده‌ای ارائه شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: