کد خبر: ۴۱۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
تدبیرنو، مدیر آموزش و پرورش دشتستان در همایش هر دانش آموز یک شهردار در محل کانون امام خمینی اظهار داشت: وقتی قرار شد با دنیا حرف بزنیم و مثال کشورهای پیشرفته را بکار ببریم باید بدانیم که نگاه اول دولت مردان آنها به فکر مردم بوده است.

سید حسن لواسانی فرد گفت: اگر مردم پای کار باشند و در قبال شهر و کشور خود احساس مسئولیت کنند شهر و کشور اداره می شود این جرقه ظرف سال های اخیر، که مردم شهرما در اداره امور خود دخالت کنند پدیده ای زیبایی است چون سبب پیشرفت شهرمان می شود.

لواسانی فرد تصریح کرد: در آموزش و پرورش هم اگر موفقیتی حاصل شده است به خصوص در زمینه کنکور سراسری ظرف سال های اخیر مربوط به همکاری خانواده و آموزش و پرورش است.

این مقام مسئول اظهار کرد: با وجود 32 هزار دانش آموز در دشتستان بستر بسیار مناسبی برای فعالیت های فرهنگی ایجاد شده است که نهاد های دولتی و مردمی مثل شهرداری  برای ارتقاء سطح فرهنگ عمومی باید آموزش های خود را در کنار آموزش و پرورش از دانش آموزان پیش دبستانی شروع کنند.

وی گفت: برای کار در حوزه آموزش و پرورش نهاد های مختلف باید با یک کلاس فکری بالا همراه با آموزش و پرورش فعالیت کنند و به بچه ها یاد بدهند چون هر وقت شهروندی فهمید شهر مربوط به خودش است و در قبال آن احساس مسئولیت کرد شهر زیبا و بسیاری از مشکلات آن حل می شود.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: هر کس بخواهد یک افق زیبا در زندگی خود داشته باشد باید از امروز به فکر خود باشد و خودش را پیدا کند و همچنین از فرصت های زندگیش با فکر و برنامه ریزی استفاده کند.

گفتنی است در این همایش محمد حسن محمدی شهردار برازجان مطالبی از فعالیت های شهرداری در راستای زیباسازی شهر برازجان و خدمات متنوع آن به مردم برای دانش آموزان ارائه داد.نام:
ایمیل:
* نظر: