کد خبر: ۴۱۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
پنجمین کنگره ۴۵۰ شهید وزارت بهداشت
تدبیرنو، پنجمین کنگره ۴۵۰ شهید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور وزیر بهداشت، امام جمعه، استاندار و شماری از خانواده‌های شهدا در بوشهر برگزار شد.
یس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ظهر امروز در کنگره شهدای وزات بهداشت در بوشهر اظهار داشت: مجاهدت‌های جوانان در میدان‌های سخت از جمله دفاع مقدس با ذکر دعا و روحیه برادری و ایثار همراه شد و ماجراهای صدر اسلام را زنده کرد.

 سعید کشمیری  تصریح کرد: بوشهر در دفاع از آب‌ و خاک کشور دو قرن در برابر هلندی‌ها مقاومت کرده و توسط انگلیسی‌ها مورد حمله قرار گرفت ولی بزرگمردانی از استان بوشهر همچون رئیس‌علی دلواری توانست با مبارزه این میدان را همچنان نگه دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با بیان اینکه رشادت شهدا همواره جاوید است اظهار داشت: شهدا درس‌های بزرگی به ما آموختند ولی ارزشمندترین آن درس عشق و عاشقی بود که از معلم اصلی خود حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) آموخته بودند.

سعید نمکی با بیان اینکه شهدا به ما آموختند که نباید در مقابل ظلم و استبداد زانو بزنیم افزود: ما از شهدا درس گرفته‌ایم برای خدمت به مردم از هیچ پدیده‌ای نهراسیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: