کد خبر: ۴۱۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۹
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: واردات ۱۰۰ قلم کالا در قالب کالای همراه ملوان آزاد شد.
واردات ۱۰۰ قلم کالا در قالب کالای همراه ملوان آزاد شد

به گزارش تدبیر نو، عبدالله هندیانی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: شیوه‌نامه جابه جایی، نگهداری و حمل دام از سوی رئیس جمهور به استان‌ها ابلاغ شده است و امروز نشستی در این زمینه در بوشهر برگزار شد.

وی از اجرای این شیوه‌نامه توسط جهاد کشاورزی، سازمان‌های تعزیرات و دامپزشکی، اموال تملیکی و راهداری خاطرنشان کرد: بوشهر یکی از استان‌های دارای اولویت برای اجرای این طرح است.

معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور تصریح کرد: با تلاش استاندار بوشهر از همه ظرفیت‌های استان برای اجرای هرچه بهتر این طرح استفاده می‌شود.

هندیانی خاطرنشان کرد: دامداران فعال در استان بوشهر برای گرفتن پلاک دام‌های خود مراجعه کنند تا بدون هیچ‌گونه محدودیتی جابه‌جایی دام‌ها در استان و حتی سایر استان‌ها را انجام دهند.

وی از آزاد شدن واردات ۱۰۰ قلم کالا از جمله گوشی تلفن همراه و تبلت در قالب کالای همراه ملوان خبر داد و افزود: پیش از این واردات این کالاها ممنوع بود که بر اساس اعلام هیئت دولت ممنوعیت آن برداشته شده است.

معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور این آزادسازی را فرصت خوبی برای ملوانان دانست و اضافه کرد: ملوانان بوشهری می‌توانند از معافیت‌های ملوانی ۱۵۰ میلیون ریالی خود در هر سفر استفاده کنند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: