کد خبر: ۴۱۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
امام جمعه دلوار:
امام جمعه دلوار گفت: امسال آئین معنوی اعتکاف در بیش از ۳۲ مسجد شهری و روستایی بخش دلوار برگزار خواهد شد.
اعتکاف در ۳۲ مسجد شهری و روستایی دلوار برگزار می‌شود

به گزارش تدبیر نو، حجت الاسلام علی زاهددوست ظهر دوشنبه در جلسه ستاد برگزاری اعتکاف در بخش دلوار اظهار داشت: سنت حسنه اعتکاف را هم می‌توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد چرا که پیش از انقلاب سنت اعتکاف به فراموشی سپرده شده بود، اما پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بسترسازی برای رشد فضائل معنوی و احیای سنت‌های معنوی از جمله سنت حسنه اعتکاف با شکوه خاصی در جامعه نهادینه شده است.

وی با بیان اینکه امسال آئین معنوی اعتکاف در بیش از ۳۲ مسجد شهری و روستایی بخش دلوار برگزار خواهد شد، افزود: در سالهای اخیر برنامه اعتکاف از لحاظ کمی و کیفی رشد قابل توجهی داشته است و به یاری خداوند این روند رو به رشد در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت و این آئین معنوی با کیفیت مطلوب‌تری برگزار خواهد شد.

امام جمعه دلوار عنوان کرد: هر ساله جمع کثیری از معتکفان را قشر جوان تشکیل می‌دهند و حضور حداکثری قشر جوان و نوجوان در آئین اعتکاف از نقاط قوت برگزاری این آئین معنوی است.

حجت الاسلام زاهد دوست تصریح کرد: برگزاری طرح قرآن در زلال اعتکاف، مسابقه فرهنگی ویژه معتکفین، دعوت از مبلغین آقا و خانم و تهیه بسته فرهنگی اعتکاف از جمله برنامه‌های فرهنگی پیش بینی شده جهت اجرا در ایام معنوی اعتکاف است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: