کد خبر: ۴۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
فرماندار بوشهر گفت: در جریان سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری به استان در شهرستان بوشهر فاز نخست مجتمع بندری نگین، سه مرکز جامع سلامت و سالن آمفی تئاتر شهر بوشهر به بهره برداری می رسد.
به گزارش تدبیر نو، عباس جمشیدی یکشنبه شب در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری عالیشهر در جمع خبرنگاران افزود: در سفر رئیس جمهوری به استان موضوع اجرای شبکه فاضلاب شهر بوشهر بصورت جد مورد بررسی قرار می گیرد تا اعتبار مورد نیاز آن تامین شود.
وی ادامه داد: همزمان با دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب در شهرستان بوشهر 77 پروژه با یکهزار و 170 میلیارد ریال اعتبار افتتاح و عملیات اجرایی هفت پروژه نیز با 330 میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
جمشیدی افزود: شمار پروژه های افتتاحی و اجرایی استان بوشهر در مقایسه با سال گذشته رشدی یکصد درصدی را تجربه کرد.
وی ادامه داد: در عالیشهر نیز برخی از پروژه ها مانند فاز سه پارک جنگلی، پروژه ساماندهی میدان امام و نصب تلویزیون شهری افتتاح شده و برخی پروژه ها از جمله کلانتری، مجتمع فرهنگی هنری، مدرسه، پیست دوچرخه سواری و جاده سلامت نیز در اسفندماه سال جاری افتتاح می شوند.
جمشیدی یادآورشد: در حوزه روستایی نیز بوستان های روستایی و طرح های هادی تمام روستاهای شهرستان بوشهر عملیات اجرایی آن پایان یافته و اکنون کیفی سازی آنها در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: شهرستان بوشهر در حوزه اشتغال روستایی نیز در بین سه شهرستان برتر استان بوشهر در زمینه پراخت تسهیلات قرار گرفته است.
جمشیدی همچنین با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: مردم ایران به اصل نظام اعتقاد راسخ دارند و در همین راستا روز 22 بهمن بدون توجه به گلایه ها در راهپیمایی حضور باشکوه خواهند داشت.
وی ادامه داد: مردم قهرمان پرور بوشهر در این روز با هدف تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام راحل و همچنین ناامید کردن دشمنان بار دیگر حضوری حماسی رقم می زنند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: