کد خبر: ۴۰۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس:
نماینده شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران به همه مردم آزاده شخصیت بخشید.
انقلاب اسلامی به همه مردم آزاده شخصیت بخشید

به گزارش تدبیر نو، سکینه الماسی یکشنبه‌شب در جمع مردم روستای بردخون کهنه اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که به من روستازاده و فرزند کارگر جرأت و توان داد تا به عنوان نماینده مردم در صحنه حاضر شوم و یکی از ۲۹۰ نماینده مجلس باشم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به همه مردم آزاده شخصیت بخشید، افزود: همه باید مدیون خانواده شهدا باشیم و از امنیتی که در کشور حاکم است به خود ببالیم و تا حد توان به مردم خدمت کنیم.

الماسی با اشاره به پکیج ۶۰۰ میلیارد تومانی ابراز داشت: در شهرستان دیر ۹۰ میلیارد ریال برای بهسازی روستاها هزینه شده و ۲۰ مدرسه با اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریال آغاز شده و در بخش های ورزش، بهداشت، آب، بهسازی روستاها و موارد دیگر فعالیت شده است.

فرماندار شهرستان دیر نیز گفت: توجه به مشکلات و خواسته های مردم از وظایف مسؤولان است و آنچه وعده داده شده تا حصول نتیجه پیگیری و دنبال شود.

کریم علی حسنی با اشاره به شیوه جذب اعتبارات افزود: همه کارها و خدماتی که مدیران اجرایی انجام می دهند تنها بخشی از حق مردم است چرا که اگر مردم نباشند مسؤولی نیز وجود ندارد.

وی اضافه کرد: دشمن برای مردم ما مشکلاتی ایجاد کرده اما این نقشه و حربه دشمن باز کارساز نخواهد بود و مسؤولان با همه توان در مسیر خدمت رسانی حرکت می کنند.

علی حسنی با بیان اینکه تکیه به اعتبارات دولتی کارساز نیست، ابراز داشت: سرمایه مردم مانند نقش مردم در صحنه ها کارساز است که تلاش می کنیم با جذب سرمایه های مردمی و خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران، زمینه سرمایه گذاری در منطقه فراهم شود.

فرماندار شهرستان دیر بر گسترش کشت گلخانه ای تأکید کرد و گفت: صید ترال یکی از دغدغه های مهم است که باعث تخریب محیط زیست، نابودی آبزیان و تخریب ادوات صیادی می شود و ما تلاش می کنیم محیط برای افراد متخلف ناامن ش.د.

در ادامه دهیار، رییس شورای اسلامی بخش و عضو شورای روستا مطالبی پیرامون طرح هادی روستا، سالن اجتماعات، جاده دسترسی به مزارع، برقی کردن چاه های کشاورزی، فعالیت افراد غیربومی، صید ترال و مراکز فرهنگی و آموزش ارائه دادند.

پس از طرح پرسش ها توسط مردم، مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان، منابع طبیعی، شیلات، راهداری شهرستان، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی پاسخ های لازم را بیان کردند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: