کد خبر: ۴۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶
تدبیرنو، عبدالکریم گراوند در مراسم افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در دشتستان با تسلیت ایام‌ فاطمیه و تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر یادآور روزهای شیرینی است که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شد.
وی با بیان اینکه در 4 دهه انقلاب اسلامی تحولات مهم و شگرفی ایجاد شده افزود: در 4 دهه پس از انقلاب برنامه‌های مهمی در راستای توسعه و پیشرفت کشور محقق و دستاوردهای آن در نمایشگاه‌ها در سراسر کشور ارائه شد.
 
استاندار بوشهر بیان کرد: مشکلات و تنگناها را نادیده نمی‌گیریم ولی دولت با مشکلات گوناگون مواجه و یکی از این مشکلات این بود که سران کفر از برجام خارج شدند و تحریم‌های ظالمانه‌ای بر ایران تحمیل شد.
 
گراوند با اشاره به اینکه خدمات دولت از سوی معاندان سیاه نمایی می‌شود گفت: تربیون‌هایی علیه نظام و دولت فعال است که می‌خواهند خدمات دولت و نظام  را کم رنگ و سیاه نمایی کنند و متاسفانه برخی تربیون‌های داخلی هم تلاش می‌کنند تا خدمات برجسته نظام را کم رنگ کنند.
 
وی از تحولات مهم ایجاد شده در استان خبرداد و  تصریح کرد: در بخش‌های توسعه‌ای تحولات بزرگی رقم خورده و دولت کم‌کاری نداشته و با مشکل بیکاری همچنان دست و پنچه نرم می‌کنیم.
 
استاندار بوشهر با بیان اینکه  دولت در حل مشکلات  حرکت کرده است خاطر نشان کرد: با وجود مشکلات، سازندگی در کشور متوقف نشده است هر چند به این توسعه راضی نیستیم و می‌توانیم شتاب بیشتری به توسعه کشور بدهیم و شراط آن این است که همه باهم اتحاد و همدلی داشته باشیم.
 
گراوند با تاکید بر مشارکت همگانی با ندای وحدت در کمک به توسعه کشور افزود: هر حرف و صحبتی که در  مسیر نفاق باشد خلاف انقلاب  است و همه جناح‌های سیاسی باید با نگاه همدلی و اتحاد زمینه پیشرفت کشور را فراهم کنند.
 
وی با بیان اینکه دولت با نگاه بلند خود یک لحظه توسعه کشور را متوقف نکرده است تصریح کرد: در ایام دهه فجر 140 هزار میلیارد تومان پروژه توسط دولت در نقاط مختلف کشور افتتاح می‌شود و این رقم بسیار بزرگی است که با وجود همه مشکلات این امر محقق شده است.
 
   
استاندار بوشهر با اشاره به مجاهدت‌های خاموش در عرصه صنعت نفت گفت: با تلاش متخصصان صنعت نفت کشور اکنون به جایی رسیده‌ایم که  در زمینه برداشت از ذخائر میدان گازی پارس جنوبی در حال پیشی گرفت از کشور قطر هستیم.
 
گراوند بیان کرد: امسال در دهه فجر در استان بوشهر در شهرستان‌های 10 گانه بیش از 960 میلیارد تومان پروژه و طرح مورد بهره‌برداری قرار گرفتند و مردم از آنها بهره‌مند شدند.

استاندار بوشهر از افتتاح و کلنگ‌زنی 211  پروژه عمرانی و اقتصادی در دشتستان خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال تعداد 196 پروژه با اعتبار 195 میلیارد تومان در دشتستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و تعداد 15 پروژه با اعتبار 106 میلیارد تومان نیز کلنگ‌زنی شدند.
 
بر اساس این گزارش، همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور استاندار بوشهر و مسئولان استانی و شهرستانی، گازرسانی به سه روستا و 20 صنعت، ایستگاه فوق توزیع برق آبپخش و یک واحد گلخانه در روستای نی نیزک دشتستان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی تالار بزرگ شهر برازجان نیز آغاز شد.

 تالار شهر برازجان در زمینی به مساحت 6هزار و 765 مترمربع در 2 طبقه با 150 میلیارد ریال اعتبار احداث می شود.

گازرسانی به سه روستا و 20 صنعت شهرستان دشتستان با اعتبار 42 میلیارد و 70 میلیون ریال در روستای نی نیزک انجام شد.

گلخانه روستای نی نیزک نیز در زمینی به مساحت پنج هزار و 500 مترمربع با 6 میلیارد ریال تسهیلات احداث شده است.

همچنین پروژه بهره برداری از کلید خانه جدید ایستگاه فوق توزیع برق منطقه آبپخش نیز با 35 میلیارد ریال اعتبار با 21 دستگاه کلید 20 کیلوولت با هدف کاهش خاموشی، افزایش پایداری شبکه و توسعه ایستگاه برق به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر: