کد خبر: ۴۰۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
رئیس سازمان دارالقرآن کریم:
رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند ترویج سبک زندگی قرآنی است.
به گزارش تدبیر نو، مهدی قره شیخلو ظهر پنجشنبه در آیین اختتامیه جشنواره قرآنی گل‌های فاطمی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی به تبیین نقش فرهنگ قرآن کریم در سعادتمندی جامعه بشری پرداخت و گفت: قرآن کریم فقط برای تبرک نازل نشده است و تأمل، تفکر و تدبر در آیات قرآن راهگشای بسیاری از مشکلات است و ترویج سبک زندگی قرآنی به کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه کمک فراوانی می‌کند.

رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور تصریح کرد: در روابط اجتماعی بر اساس دستور قرآن کریم عمل کنیم و یکی از وظایف والدین نسبت به فرزندان آموزش قرآن کریم است.

در بخش دیگری از این مراسم از دستاوردهای قرآنی چهل ساله استان بوشهر که در قالب کتابچه‌ای تهیه و تنظیم شده است، رونمایی شد.

در این مراسم از منتخبین جشنواره قرآنی گل‌های فاطمی که در دهه فجر در رشته‌های حفظ قرآن کریم، نقاشی و خوشنویسی ویژه پیش دبستانی تا متوسطه در دو منطقه شهر بوشهر و روستاهای بخش مرکزی به محوریت چاهکوتاه برگزار شده بود و معلمین برتر تشکل‎های قرآنی مردمی استان، مدیران موسسات و خانه‌های قرانی برتر استان و همچنین نمایندگان فعالان قرآنی دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه قرآن ستاد دهه فجر استان تجلیل به عمل آمد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: