کد خبر: ۴۰۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
نماینده دشتستان در مجلس:
نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات‌دهی مسئولان باید به گونه‌ای باشد که توسط مردم قابل لمس باشد.
خدمات‌دهی مسئولان باید توسط مردم قابل لمس باشد

به گزارش تدبیر نو، محمد باقر سعادت ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح طرح‌های گازرسانی در دشتستان اظهار داشت: شرط استمرار انقلاب اسلامی نگاه ویژه به مردم همراه با عقلانیت است.

وی افزود: اگر مردم را فراموش کردیم، این کار شروع توقف و ضعف خدمت‌گزاران است و لذا اگر دنبال استمرار این انقلاب هستیم، همه مکلف هستیم که نگاه ویژه همراه با اتحاد و همدلی داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از خدمات استاندار بوشهر بیان کرد: هر چه از انقلاب می‌گذرد شاهد افتتاح پروژه‌های مختلفی هستیم که باید تاثیر آن را در زندگی مردم بیشتر ببینیم.

وی تصریح کرد: مردم باید بدانند که خادمین آنها کار می‌کنند یا شعار می‌دهند ولی من تائید می‌کند که با تمام مشکلات و گرفتاری‌ها در دولت تدبیر و امید خدمات گسترده‌ای به مردم ارائه شده است.

سعادت با اشاره به عهدشکنی امریکایی‌ها، اضافه کرد: این گناه جمهوری اسلامی نیست و نباید این عهدشکنی را به پای دولت نوشت. دولت با برجام ثابت کرد که جمهوری اسلامی جنگ‌طلب نیست و دنبال صلح و آرامش است.

وی ادامه داد: مشکلات و کمبودها را انکار نمی‌کنیم ولی دلیل این مشکلات اقدامات زورگویانه کشورهایی است که همواره با سر ستیز داشتند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: