کد خبر: ۴۰۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر کلید خانه جدید ایستگاه فوق توزیع برق آبپخش، یک واحد گلخانه در روستای نی نیزک دشتستان بهره برداری و عملیات اجرایی تالارشهر برازجان با حضور استاندار بوشهر آغاز شد.
به گزارش تدبیر نو، شهردار برازجان روز پنجشنبه در این آئین گفت: تالار شهر برازجان در زمینی به مساحت 6هزار و 765 مترمربع در 2طبقه با 150 میلیارد ریال اعتبار احداث می شود.
محمد حسن محمدی افزود: برای احداث فاز نخست این تالار استاندار بوشهر 20 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد.
وی یادآور شد: همچنین در دهه فجرامسال 25 پروژه با 95 میلیارد ریال اعتبار در شهر برازجان افتتاح می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در آئین افتتاح طرح گلخانه روستای نی نیزک گفت: این استان شرایط مناسبی برای توسعه گلخانه ها دارد به نحوی که تا پایان سال 95 ، 124 هکتار اجرا شده و امروز این میزان به 303هکتار می رسد.
محمد تقی منوچهری افزود: استان بوشهر رتبه چهارم کشور در بخش احداث گلخانه ها را دارد.
وی یادآور شد: گلخانه روستای نی نیزک در زمینی به مساحت پنج هزار و 500 مترمربع با 6 میلیارد ریال تسهیلات احداث شده است.
همچنین پروژه بهره برداری از کلید خانه جدید ایستگاه فوق توزیع برق منطقه آبپخش نیز با 35 میلیارد ریال اعتبار با 21 دستگاه کلید 20 کیلوولت با هدف کاهش خاموشی، افزایش پایداری شبکه و توسعه ایستگاه برق به بهره برداری رسید.
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در این آئین گفت: با توجه به ضرورت احداث تالار شهر برازجان فرمانداری این شهرستان نیز از محل اعتبارات شهرستانی 50 میلیارد اعتبار به این پروژه اختصاص دهد تا در زمان مقرر اجرا شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: