کد خبر: ۴۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر گبا بیان اینکه مشکلات و تنگناها را نادیده نمی‌گیریم گفت: دولت با وجود مشکلات زیاد کارهای بزرگی انجام داده است.
مشکلات و تنگناها را نادیده نمی‌گیریم/ کارهای بزرگی انجام شده است

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های گازرسانی شهرستان دشتستان اظهار داشت: دهه فجر یادآور روزهای بزرگی است که منجر به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد.

وی اضافه کرد: روزهای دهه فجر یادآور خاطراتی شیرین برای ملت ایران است؛ روزهایی که مردم با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خواستار تعیین سرونشت خود به دست خودشان شدند.

استاندار بوشهر بیان کرد: اکنون و در چهار دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شاهد نمایش طرح‌های توسعه‌ای کشور هستیم. مشکلات و تنگناها را نادیده نمی‌گیریم، دولت با وجود مشکلات زیاد کارهای بزرگی انجام داده است.

وی با اشاره به تحمیل تحریم‌های ظالمانه بر علیه کشورمان، خاطرنشان کرد: تربیون‌هایی فعال هستند و می‌خواهند خدمات دولت را کمرنگ کنند و متاسفانه در داخل نیز برخی افراد با آنها هم‌صدا می‌شوند.

گراوند با اشاره به اینکه اتفاقات بزرگی در بخش توسعه‌ای استان بوشهر رقم خورده است، ادامه داد: دولت کم‌کاری نداشته است و با همه مشکلات در مسیر توسعه حرکت و سازندگی کشور متوقف نشده است.

وی با اشاره به اینکه می‌توانیم شتاب بیشتری به روند توسعه کشور بدهیم، افزود: در صورتی می‌توانیم به توسعه و پیشرفت دست یابیم که با هم اتحاد و همدلی داشته باشیم. هر حرفی که در راستای نفاق باشد بر خلاف مصالح کشور است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: دولت با همت بلند خود یک لحظه توسعه را متوقف نکرده است. دولت در ایام دهه مبارک فجر ۱۴۰ هزار میلیارد تومان پروژه در سطح کشور افتتاح کرده است.

 وی با اشاره به مجاهدت‌های خاموش در عرصه نفت، گفت: اکنون به جایی رسیده‌ایم که در زمینه برداشت از ذخایر پارس جنوبی در حال پیشی‌گرفتن از کشور قطر هستیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: