کد خبر: ۴۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور:
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور تمام امکانات و ظرفیت خود را برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیج کنند.
هیئت‌های مذهبی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیج شوند

به گزارش تدبیر نو؛ نوشاد نوشادی  اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون از همه ابزارها برای ضربه‌زدن به این نظام و انقلاب استفاده کردند تا این نظام را تضعیف و سرنگون کنند.

وی اضافه کرد: جنگ تحمیلی، ترور، تحریم‌های اقتصادی، فشار، تهدید و تهاجم فرهنگی از جمله توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان بوده که با استفاده از ابزار مختلف و به روش‌های متنوع در مقابل انقلاب اسلامی به کار گرفتند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور تصریح کرد: علی‌رغم این دشمنی‌ها، درخت انقلاب اسلامی روز به روز تنومندتر شد و امروز این نهال نوپا به درختی ستبر تبدیل شده است که در سطح منطقه و جهان دارای اقتدار است.

وی تاکید کرد: دشمنان تلاش کردند تا کام مردم را تلخ کنند و می‌خواستند که جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار نشود ولی شاهدیم که این روزها در همه جای کشور مراسم و جشن‌های بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

نوشادی ادامه داد: مردم ایران اسلامی چه در دوران انقلاب و بعد از آن دفاع مقدس، اکنون نیز در هر جایی که نیاز باشد در صحنه حضور دارند و با اقتدار از این نظام و کشور دفاع می‌کنند و پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران صحنه را خالی نمی‌کنند، تصریح کرد: قطعا در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز اقشار مختلف مردم حضوری گسترده و پرشور و شعور خواهند داشت.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با دعوت از همگان برای حضور در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: هیئت‌های مذهبی سراسر کشور تمام امکانات و ظرفیت خود را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه بسیج کنند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: