کد خبر: ۴۰۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
معاون استاندار بوشهر:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: دستاوردهای انقلاب در استان بوشهر قابل مقایسه با گذشته نیست.
دستاوردهای انقلاب در استان بوشهر قابل مقایسه با گذشته نیست

به گزارش تدبیر نو، مجید خورشیدی چهارشنبه‌شب در آیین اختتامیه نمایشگاه دست آوردهای انقلاب اسلامی در بوشهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار زیادی داشته است که در این نمایشگاه بخشی از این دستاوردها ارائه شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه در استان بوشهر دستاوردهای انقلاب نسبت به قبل از آن قابل مقایسه نیست، اضافه کرد: همه مسئولان باید به خدمات‌رسانی مناسب به مردم ادامه دهند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار بزرگی داشته است اضافه کرد: ایرانیان همواره در صحنه حضور دارند و دشمنان هیچ‌گاه نمی‌توانند مقابل خواست و اراده این مردم پیروز شوند.

خورشیدی با اشاره به نقش روابط عمومی ها در عرصه اطلاع رسانی، بیان کرد: روابط عمومی‌ها پل دو سویه برای اطلاع جامعه از کارکرد دستگاه های دولتی و همچنین اعلام نیازهای جامعه به ادارات  دولتی هستند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در استان بوشهر به منظور نشان دادن بخشی از خدمات نظام به مردم ولایی و انقلابی استان بوشهر برپا شد که نقش ادارات دولتی و به خصوص روابط عمومی دستگاه های اجرایی قابل کتمان نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: ایجاد ۵۴ غرفه در کنار برگزاری جشن های شبانه که سبب نشاط در بین مردم شد سببشد که مردم و به خصوص اقشار جوان بیشتر از خدمات نظام در طی این چهل سال مطلع شوند.

اسماعیل کاظمی مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر نیز اظهار داشت: طی چهل سال گذشته میزان دست آوردهای انقلاب اسلامی در سطح کشور و استان بوشهر با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.

وی افزود: از آنجا که انقلاب اسلامی در بلوغ کامل چهل سالگی خود قرار دارد، اطلاع رسانی از دست آوردهای آن به مردم و به خصوص قشر جوان ضروری است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: با شکل گیری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ابتدای سال جاری، ایجاد نمایشگاه‌های دست آوردهای انقلاب در سطح استان و به خصوص مرکز استان در دستور کار قرار گرفت.

کاظمی یادآور شد: در این راستا و با مشارکت دستگاه های اجرایی و با ورود بخش خصوصی این نمایشگاه در شهر بوشهر ایجاد و دست آوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی در قالب فیلم، تیزر، مونشن گرافی و  تجهیزات سخت افزاری به مدت پنج شب ایجاد شد.

وی ادامه داد: در کنار این نمایشگاه، جشن‌های شبانه با حضور هنرمندان بوشهری برگزار شد که از استقبال خوبی برخوردار شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر بیان کرد: خدمات نظام در استان بوشهر به پهنه استان بوشهر است و این استان خود نمایشگاهی از دست آوردهای انقلاب است که در دو بخش زیربنایی و روبنایی خدمات غیر قابل وصفی را به مردم ارائه کرده است.

وی با قدردانی از روابط عمومی ادارات و عرصه رسانه در استان بوشهر، عنوان کرد: امسال شاهد اطلاع رسانی وسیع در عرصه خبر، گزارش و یاداشت های خبری از این نمایشگاه بودیم که نشان از توجه عرصه رسانه به اطلاع رسانی از خدمات نظام در قالب این نمایشگاه بوده است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: