کد خبر: ۴۰۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
با صدور اطلاعیه ای از سوی حزب موتلفه اسلامی؛
روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، با صدور اطلاعیه ای جزئیات مراسم تشییع «محمدنبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را اعلام کرد.
 جزئیات مراسم تشییع «محمدنبی حبیبی» اعلام شد

به گزارش تدبیر نو، روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، با صدور اطلاعیه ای جزئیات مراسم تشییع «محمدنبی حبیبی» دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی را اعلام کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، سه شنبه مقارن با ایام حزن آور شهادت حضرت صدیقه طاهره(س)، انقلاب اسلامی یکی از وفادارترین و مخلص‌ترین یاران خود را از دست داد.  

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ۱۴ سال پیش پرچم حزب را از مرحوم حبیب الله عسگراولادی دریافت کرد و در این سالها با حفظ این امانت در خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی فروگذار نکرد.  

وی از یاران باوفای امام و رهبری بود و کارنامه انقلابی او نزد انقلابیون شفاف و روشن است. حبیبی در عرصه های خدمت به نظام خستگی‌ناپذیر بود. حضور او در میادین خدمت به مردم و نظام هیچگاه از یادها نخواهد رفت. او در مسئولیت‌هایی که در انقلاب پذیرفت، زمینه‌ساز خدمات بی منت و صادقانه به ملت ایران بود.  

حزب مؤتلفه اسلامی فقدان دبیرکل و همکار پرتلاش خود را به ملت ایران و مقام معظم رهبری و همه خدمتگزاران و خانواده آن مرحوم تسلیت می گوید.

بر این اساس، مراسم تشییع آن فقید سعید پنجشنبه(۱۱ بهمن) ساعت ۸:۳۰ صبح از مسجد امام صادق(ع) در میدان فلسطین برگزار می شود.

جزئیات مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: