کد خبر: ۴۰۳۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
تصویربرداری سریال «محکومین۲» به کارگردانی سید جمال سید حاتمی به نیمه رسید.
«محکومین ۲» به خانه سالمندان رسید/ تصاویر جدید از «محکومین۲»

به گزارش تدبیر نو ،تصویربرداری سریال «محکومین ۲» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و به تهیه‌کنندگی بهروز مفید به اپیزودی در خانه سالمندان رسیده است.

همچنین ۵۰ درصد از تصویربرداری این سریال انجام شده است و بازیگران جدیدی نیز به آخرین ساخته سید جمال سید حاتمی پیوستند. مهدی صباغی،اصغر سمسارزاده، شهین تسلیمی، سپند امیر سلیمانی آخرین بازیگرانی هستند که مقابل دوربین سید حاتمی رفتند. 

 

به گزارش فارس، تدوین، صداگذاری و موسیقی به ترتیب توسط مهدی جودی و مسعود سخاوت دوست در حال انجام است. همچنین تصویربرداری این سریال تا خرداد ماه سال آینده ادامه دارد.

به گزارش فارس، سریال «محکومین ۲» در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در اطراف اسلامشهر کلید خورد.

هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و تعداد قسمت و بازیگران آن از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. موضوع محوری در «محکومین۱» مجازات جایگزین بود، اما فصل دوم این مجموعه به طلاق اختصاص دارد و در این فصل سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی و ... بازی می‌کنند.

 نازنین فراهانی، مریم کاظمی، مزدک رستمی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، نگار عابدی، محمد شیری، علیرضا جعفری، نادر فلاح، حسین سلیمانی، مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، ژاکلین آواره و ... از بازیگران این سریال اپیزودیک هستند.

به گزارش فارس، سریال «محکومین ۲»کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت به نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا و امیر محمد عبدی برای پخش از این شبکه تولید می‌شود./فارس

نام:
ایمیل:
* نظر: