کد خبر: ۴۰۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
مدیرکل مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد؛
مدیرکل مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای کشور از نصب دو هزار سامانه جدید ثبت تخلفات عبور و مرور در کشور خبر داد.
۲هزار سامانه ثبت تخلفات عبورومرور در کشور نصب می‌شود

به گزارش تدبیر نو، علی اکبر آشوری عصر یکشنبه در جلسه هوشمندسازی جاده های استان اردبیل افزود: برای توسعه دوربین های تخلفات عبور و مرور به‌زودی دو هزار سامانه جدید در کشور عقد قرارداد خواهد شد.

وی با بیان اینکه این دوربین ها با توجه به وضعیت راه، ترافیک، میزان تصادفات و تلفات جاده ای در محورهای مواصلاتی نصب خواهد شد، تصریح کرد: هم اکنون هزار و ۲۵۰ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در جاده های کشور فعال است.

مدیرکل مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای کشور با اشاره به وضعیت اردبیل در بحث دوربین های نظارتی تاکید کرد که این استان در حوزه سیستم حمل و نقل هوشمند جاده ای و نصب دوربین های نظارت تصویری جزو پنج استان برتر کشور است.

وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در بحث هوشمندسازی جاده های استان اردبیل، از نصب سامانه توزین در حال حرکت در یکی از محورهای اردبیل خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به فعال بودن ۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور با قابلیت ثبت پلاک خودروها در محورهای مواصلاتی این استان یادآور شد: مکان یابی برای نصب ۲۴ مورد دیگر در محورهای اردبیل – پارس آباد و اردبیل – سـرچم درحال انجام است.

علی رحمتی همچنین با اشاره به فعالیت ۶۴ سامانه تردد شمار برخط در جاده های استان ابراز امیدواری کرد با نصب سامانه های جدید ثبت تخلفات که یکی از عوامل مهم بازدارنده در تلفات جاده ای است، شاهد کاهش تصادفات باشیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: