کد خبر: ۳۹۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
استاندار بوشهر:
استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان در حوزه گردشگری دریایی، گفت: طرح‌های گردشگری دریایی در روستاهای استان بوشهر گسترش می‌یابد.
طرح‌های بوم‌گردی در روستاهای ساحلی استان بوشهر اجرا می‌شود

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های روستاییان و عشایر شهرستان دیر اظهار داشت: در راستای توسعه اشتغال در روستاهای استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و زمینه پرداخت تسهیلات به این مشاغل فراهم است.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بسیار مهم در روستاهای استان بوشهر خاطرنشان کرد: توسعه گردشگری روستایی به عنوان یکی از اهداف و اولویت‌های مهم استان بوشهر در دستور کار است و باید همکاری های همه جانبه در این راستا صورت گیرد.

استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای استان در بخش سواحل و دریا بیان کرد: در همین راستا تلاش شده تا با اجرای طرح‌های متنوع، گردشگری ساحلی در روستاهای استان بوشهر نیز گسترش یابد تا از ظرفیت‌های مهمی که در روستاهای استان وجود دارد به خوبی استفاده شود.

وی ادامه داد: استان بوشهر می‌تواند به قطب صنعت گردشگری دریایی کشور تبدیل شود و در این راستا نیاز است که از ظرفیت‌های استان در حوزه گردشگری دریایی به خوبی استفاده شود.

گراوند اضافه کرد: در همین راستا طرح بوشهر توریسم ۲۰۲۲ طراحی شده است که ۲۴ روستا به دو منطقه عشایری استان را در بر می گردد و طرح‌های مختلف و متنوع گردشگری، تفریحی و اقامتی در روستاها اجرا می‌شود./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: