کد خبر: ۳۹۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
آئین آغاز به کار خانه احزاب استان بوشهر با حضور مسئولان استانی و فعالان احزاب برگزار شد.
به گزارش تدبیر نو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ظهر پنجشنبه در این آیین اظهار داشت: فعالیت‌های حزبی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نقش مهمی در ارتباط مردم و مسئولان دارند.

مجید خورشیدی با بیان اینکه احزاب منتقل کننده دوسویه پیام جامعه به حاکمیت و پیام حاکمیت به جامعه محسوب می‌شوند افزود: استفاده از ظرفیت احزاب باید از مرحله انتخابات و انتخاب نامزدهای حزبی و همسو تا پایان مسئولیت دولت‌ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی خانه احزاب باعث می‌شود تا احزاب بتوانند با دغدغه کمتری به فعالیت‌های حزب اقدام کنند گفت: احزاب با تضارب افکار و با حضور موثر خود می‌توانند در راستای موفقیت و اعتلای نظام اسلامی اهتمام ورزند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر نیز در این آئین بر تقویت تعامل با احزاب به عنوان یک سیاست راهبردی تاکید و اظهار داشت: احزاب به عنوان حلقه‌های واسط میان مردم و حاکمیت دارای مسئولیت خاصی هستند.

عادل دهدشتی با اشاره به نقش مهم احزاب و گروه‌های سیاسی برای انتقال آرا و مطالبات مردم خاطرنشان کرد: تاسیس خانه احزاب استان بوشهر، سبب می‌شود که شعب احزاب بتوانند در پیگیری مسائل صنفی و تحقق کارویژه‌های مختلف حزبی موفق‌تر باشند.

در این آئین انتخابات خانه احزاب بوشهر برگزار شد و اعضای شورای اجرایی و بازرس خانه احزاب استان مشخص شدند.

از فراکسیون اصولگرایان علیرضا میر، احمد محتشم و محمد کشاورزی به عنوان عضو اصلی و حیدر دانایی فر نیز عضو علی البدل شورای اجرایی خانه احزاب استان بوشهر انتخاب شدند.

از فراکسیون مستقل‌ها و معتدل ها نیز خضر خلیلی، محمد صادق حاجیانی و مجتبی احمدی عضو اصلی و رقیه دامغانی عضو علی البدل شورای اجرایی خانه احزاب استان بوشهر انتخاب شدند.

از فراکسیون اصلاح طلبان نیز ماشاالله حیدر زاده، طاهره شمشیری و سیروس بنه گزی عضو اصلی شورای اجرایی خانه احزاب استان بوشهر و عباس برزگرزاده عضو علی البدل انتخاب شدند.

همچنین در این آیین کیوان حیدری به عنوان بازرس اصلی و حسین صفری بازرس علی البدل خانه احزاب استان بوشهر انتخاب شدند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: