کد خبر: ۳۹۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
به منظور آشنایی دانش آموزان با نحوه استفاده صحیح و بهینه از گاز طبیعی همایش همیاران گاز در سالن پیامبر اعظم (ص) دیلم برگزار شد.
 همایش همیاران گاز در در دیلم برگزار شد

به گزارش تدبیر نو، احمد رامشی رئیس اداره گاز شهرستان دیلم در حاشیه این همایش گفت: اداره گاز شهرستان دیلم به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام در آموزش نکات ایمنی در سطح شهرستان، با اجرای طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی، گام موثری در راستای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز برداشته است.

وی افزود: اجرای این طرح و همایش نقش مهم و تاثیر گذاری در نهادینه کردن فرهنگ استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی دارد.

رامشی اظهار داشت: با توزیع بسته‌ها و اقلام آموزشی بین دانش‌آموزان، اهداف آموزشی اداره گاز شهرستان دیلم در زمینه رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه در سطح مدارس و در بین خانواده‌ها دنبال می‌شود.

وی به ایجاد دیدگاه صحیح نسبت به  بخش ایمنی و بهینه سازی مصرف انرژی  در زمینه گاز  بین دانش آموزان اشاره کرد و افزود: اعطای  نشان همیار گاز به دانش آموزان و ترغیب آنان به انتشار مطالب آموخته شده با معرفی عنوان همیار گاز از مهم ترین اقدامات مورد نیاز به منظور حضور پر شور و اثرگذار دانش آموزان در این برنامه فرهنگی است.

رئیس اداره گاز شهرستان دیلم در پایان از مدعوین حاضر در جلسه بویژه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و مدیران و مربیان مدارس بابت همکاری در زمینه برگزاری این همایش پرشور تشکر و قدردانی کرد.

در این همایش پس از آموزش نکات ایمنی، مخاطرات استفاده ناایمن از گاز طبیعی و آشنایی با وضعیت شبکه گازرسانی و میزان مصرف گاز در شهرستان و همچنین بیان شرح وظایف همیاران گاز، نشان «همیار گاز» به دانش آموزان اعطا شد. /مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: