کد خبر: ۳۹۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
تدبیرنو، 60واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر فعال است که با افتتاح واحدهای جدید تا دو سال آینده تعداد این بنگاه‌های اقتصادی به ۱۰۰ واحد می‌رسد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با اشاره به نقش مهم این منطقه در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: فعالیت و سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرد.

حسین نامور با بیان اینکه تاکنون 185 شرکت در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ثبت شده است افزود: هم اکنون حدود 60 واحد تولیدی، صنعتی و خدماتی در منطقه ویژه بوشهر فعال هستند و این در حالی است که مجوز ساخت 30 واحد تولیدی با چهار هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صادر شده  تا دو سال آینده وارد مدار تولید می‌شود.

وی از افتتاح دو واحد تولیدی در منطقه ویژه خبرداد و بیان کرد:دو واحد تولیدی که با 300 میلیارد تومان سرمایه و 72 فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر راه‌اندازی شده در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت تولیدی خود را آغاز می‌کنند.


مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر تاکید کرد: با افتتاح واحدهای جدید تا دو سال آینده تعداد این بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در منطقه ویژه بوشهر به 100 واحد می‌رسد.

انتهای پبام/ش

نام:
ایمیل:
* نظر: