کد خبر: ۳۹۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
تدبیرنو، دادستان بوشهر با اشاره به برخورد نامناسب یکی از معلمان با دانش‌آموز بوشهری گفت: در راستای حفظ حقوق عامه با اعلام جرم این دادستانی موضوع بد رفتاری یکی از معلمان نسبت به دانش‌آموز بوشهری در یکی از شعبات بازپرسی بوشهر در حال رسیدگی است.

علی حسن‌پو با اشاره به رفتار ناشایست یکی از معلمان نسبت به دانش‌آموز مقطع ابتدایی در بوشهر اظهار داشت: در خصوص بد رفتاری یکی از معلمان با دانش آموز خود در یکی از مدارس ابتدایی در بوشهر موضوع در دادستانی بوشهر پیگیری شد.

وی با بیان اینکه والدین این دانش آموزان هیچ شکایتی به حوزه قضا ارائه نکرده‌اند افزود: هرچند که تاکنون گزارشی از سوی مراجع رسمی واصل نشده و اولیای آن دانش آموز نیز اعلام شکایتی نکرده‌انددر راستای حفظ حقوق عامه با اعلام جرم این دادستانی موضوع بد رفتاری یکی از معلمان نسبت به دانش‌آموز بوشهری در یکی از شعبات بازپرسی  بوشهر در حال رسیدگی است.

دادستان بوشهر با تاکید بر پیشگیری  از این گونه برخوردهای غیراصولی در مدارس تصریح کرد: در این راستا دستورات لازم برای انجام تحقیقات مقتضی پیرامون موضوع توسط بازپرس رسیدگی کننده صادر شد تا از بروز اینگونه اتفاقات وبرخوردهای غیراصولی در مدارس جلوگیری شود.


بر پایه این گزارش، آموزش و پرورش استان بوشهر در پی پخش فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر برخورد نامناسب معلمی با دانش آموز خود در کلاس درس یکی از مدارس اعلام کرد: پس از  بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد که متاسفانه معلم مورد نظر در یکی از مدارس غیر دولتی  رفتار ناشایستی با یکی از دانش آموزان داشت که وی مورد تذکر و برخورد مسئولان قرار گرفت و از حضور  معلم در کلاس درس جلوگیری و پرونده وی برای پیگیری‌های بعدی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: