کد خبر: ۳۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
نایب‌رئیس شورای شهر جم:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر جم با انتقاد از وضعیت آب شرب در جم، گفت: نسبت به مردم جم ظلم شده است.
مردم جم مظلوم هستند/ انتقاد از وضعیت آب شرب شهرستان

به گزارش تدبیر نو، علی پریشان یکشنبه‌شب در نشست شورای اداری شهرستان جم با بیان اینکه عملکرد شورا و شهرداری در همه حوزه‌ها حتی همایش روز جم فارغ از نقد نیست و ممکن است مرتکب اشتباه شوند، بیان داشت: برای پیشرفت نیازمند نقد منصفانه است ولی متأسفانه نقد غیر منصفانه نتیجه معکوس دارد.

 نایب رئیس شورای اسلامی شهر جم افزود: در نقدها همواره نیمه خالی لیوان دیده می‌شود و از عملکرد خوب که مؤثر تر است حرفی زده نمی شود.

وی با بیان اینکه برای همایش روز جم  دبیرخانه تشکیل دادیم بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌هایی که توسط مسئول دبیرخانه صورت گرفت مبلغ ۷۰۰ میلیون برای همایش روز جم درخواست شد.

پریشان تصریح کرد: هنوز هیچ مصوبه ای برای همایش روز جم توسط شوراها امضا نشده است فقط نامه نگاری هایی به شرکت ها برای تامین هزینه ها داشتیم.

وی ادامه داد: با توجه به زیرساخت‌های شهرستان و مشکلات مردم هزینه ها و برنامه‌هایی که در همایش روز جمعه اجرا خواهد شد، تعیین می‌شود.

این مقام مسئول گفت: باید با تعامل و همکاری هم موضوعات مهمی از جمله فرودگاه و مسئله آب شهرستان جم حل شود.

وی با اشاره به اینکه نسبت به مردم جم ظلم شده است، افزود: علی‌رغم هزینه‌های بسیار زیادی که در منطقه ویژه می‌شود، با عقب افتادن پروژه انتقال آب از سیراف به جم، مردم شهرستان جم باید آب آلوده بخورند.

علی پریشان تاکید کرد: همواره مدیر عاملان شرکت‌های نفت و گاز به مردم شهرستان جم قول‌هایی دادند اما هیچ وقت عملی نشد.

وی عنوان کرد: گفته می‌شود امسال پالایشگاه فجرجم عملکرد خوبی نداشته است اما سال‌های گذشته که با عملکرد مناسب و بالاترین بهره‌برداری، بیشترین نقدینگی را داشت چه کار مثبتی برای مردم شهرستان جم انجام داد.

پریشان خاطرنشان کرد: مدیرعامل پالایشگاه فجر جم قول‌هایی برای راه اندازی مجدد فرودگاه جم دادند ولی این قولها حتی با وجود بودجه لازم عملی نکردند.

وی افزود: مردم اطراف فرودگاه جم مرغوب‌ترین زمین‌های خود را از دست دادند حتی شهرداری نمی تواند هزینه های ساخت و ساز را بگیرد ولی متأسفانه فرودگاه جم تعطیل است و پروازی در آن صورت نمیگیرد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: