کد خبر: ۳۹۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
استاندار بوشهر:
بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه صادرات محصولات تولیدی در استان بوشهر گفت: در این راستا توجه به کیفیت تولید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
کیفیت تولیدات افزایش یابد/ لزوم توسعه صادرات محصولات استان بوشهر

به گزارش تدبیر نو، عبدالکریم گراوند یکشنبه‌شب در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: همه مسئولان باید تلاش کنند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند و در این زمینه با تلاش فراگیر مسئولان زمینه رضایت‌مندی مردم فراهم شود.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در استان بوشهر تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم در سطح استان توسعه اشتغال و رفع مشکل بیکاری است که هیچ گونه همکاری در این زمینه قابل پذیرش نخواهد بود.

استاندار بوشهر با اشاره به ارائه تسهیلات ۲۰۰ میلیارد تومانی برای ایجاد شهرک شیلاتی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: صندوق توسعه ملی این تسهیلات را پرداخت می‌کند و آمادگی لازم در این زمینه اعلام شده است تا سرمایه لازم ارائه شود.

وی تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام استان بوشهر را به عنوان یک اولویت اساسی عنوان کرد و افزود: طرح‌های دارای پیشرفت بیش از ۶۰ درصد در اولویت تامین اعتبار قرار دارند و با برنامه‌ریزی مناسب اعتبار مورد نیاز برای این طرح‌ها تامین خواهد شد.

گراوند خواستار توجه ویژه به موضوع صادرات شد و تصریح کرد: باید تلاش شود تا تولیدکنندگان در مسیر توسعه صادرات حرکت کنند و در این راستا افزایش کیفیت تولید در سطح استان ضروری است.

وی به پارس جنوبی و ظرفیت‌های موجود در این منطقه اشاره کرد و ادامه داد: همه باید تلاش کنند تا از ظرفیت‌های استان در پارس جنوبی به خوبی استفاده شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: شرکت‌های فعال در منطقه پارس جنوبی باید خریدهای خود را از تولیدکنندگان بومی استان بوشهر انجام دهند تا شاهد توسعه کسب و کارها در این منطقه و بهبود وضعیت اشتغال باشیم.

وی تأکید کرد: با تکیه بر ظرفیت‌های استان بوشهر می‌توان خوبی مسیر اشتغال را برای جوانان استان بوشهر فراهم ساخت./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: