کد خبر: ۳۹۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در هشت ماه نخست امسال زمینه اشتغال 200 نفر از جوانان این شهرستان در حوزه صنایع دستی و گردشگری فراهم شده است.
به گزارش تدبیر نو، عبدالله نادری روز پنجشنبه در جمع مسئولان دشتی افزود: امروز مهمترین مشکل جوانان شهرستان دشتی بیکاری است و همه تلاش مسئولان شهرستان باید حل مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال زایی جوانان باشد.
وی افزود: یکی از ظرفیت های مهم اشتغال جوانان دراین شهرستان در حوزه صنایع دستی، گردشگری روستایی و طبیعت گردی است.
نادری اضافه کرد: با تلاش مسئولان شهرستان و همت دهیاری های روستایی در هشت ماه نخست امسال زمینه اشتغال بیش از 200 نفر از جوانان شهرستان دشتی در حوزه عبا ، گلیم و قالی بافی و گردشگری روستایی فراهم شده است.
نادری بیان کرد: شهرستان دشتی علاوه بر صنایع دستی و گردشگری در زمینه کشاورزی و بویژه ایجاد سایت های گلخانه ای، پرورش ماهی و میگو، دامپروری، مرغداری و معدن نیز دارای ظرفیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی است.
فرماندار دشتی ادامه داد: با پیگیری های به عمل آمده و برای جلب سرمایه گذاران در واحدهای صنعتی و خدماتی قیمت زمین در شهرک صنعتی خورموج از متری 300 هزار ریال به 170 هزار ریال کاهش یافته که با استقبال بسیار خوب شماری از سرمایه گذاران همراه شده است.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: