کد خبر: ۳۹۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
به مناسبت روز جهانی معلولین همایش پیاده روی و ویچلرانی معلولین از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا بوستان مادر برگزار شد.
همایش روز جهانی معلولان در بوشهر برگزار شد

به گزارش تدبیر نو، به مناسبت روز جهانی معلولین همایش پیاده روی ، ویچلرانی معلولین از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا بوستان مادر با حضور معاون توسه و امور ورزش، اعضای شورای شهر بوشهر، معاون توانبخشی اداره کل بهزستی استان، آموزش و پرورش استثنایی و دیگر مسئولین شهرستان بوشهر برگزارشد.

در این همایش ابتدا همایش نرمش و ورزش صبگاهی برای معلولین به اجرا درآمد و در ادامه نیز ایستگاه های ورزشی شامل طناب کشی، پرتاب توپ مدیسنبال، فریزبی و مچ اندازی برای شرکت کنندگان برگزارشد.

عضو شورای اسلامی شهر بوشهر در این آیین از مناسب سازی فضای شهری برای جامعه معلولین شهر بوشهر خبر داد.

اکبر توسلی افزود: با توجه به اینکه فضای شهر بوشهر برای جامعه معلولین با محدویت روبروست است در جلسه هفته آینده شورای شهر بوشهر با حضور نمایندگان جامعه معلولین در این زمینه تصمیم مهمی انجام خواهدشد تا گره گشای معلولین باشد.

در پایان این همایش از سوی اداره کل بهزستی استان، سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر از اعضای تیم ملی فوتبال هفت نفره حسین تیزبر و سید علی بکا مربی بوشهری تقدیر شد.

همچنین به نفرات برتر ایستگاه های ورزشی جوایزی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان بوشهر اهدا شد./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: