کد خبر: ۳۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: با تخصیص 38میلیارد ریال اعتبار بخش های همو دیالیز و مراقبت های ویژه بیمارستان های گنجی و 17 شهریور برازجان تجهیز، نوسازی و توسعه یافت.
به گزارش تدبیر نو، سعید کشمیری عصر چهارشنبه در این آئین در بیمارستان شهید گنجی برازجان افزود: با توجه به جمعیت 120 نفری بیماران دیالیزی در شهرستان دشتستان توسعه بخش همودیالیز از مهمترین برنامه های دانشگاه علوم پزشکی برای خدمات رسانی هرچه بهتر به این گروه از بیماران است.
وی بیان کرد: برهمین اساس تجهیز چهار تخت دیالیز با تجهیزات لازم با 10 میلیارد ریال اعتبار و تجهیز بخش داخلی و مراقبت های ویژه با 28 میلیارد ریال اعتبار در بیمارستان های شهید گنجی و 17 شهریور برازجان انجام شد.
فرماندار دشتستان گفت: با تخصیص اعتبار مناسب برای توسعه بخش های همودیالیز و مراقبت های ویژه شاخص های سلامت در این شهرستان ارتقا می یابد.
ارسلان زارع افزود: با توجه به وسعت و جمعیت 253 هزار نفری شهرستان دشتستان و حجم مراجعه بیماران توسعه بخش های مختلف بیمارستانی همواره از مطالبات مردم این شهرستان است.
وی بر ضرورت تغییر سبک زندگی، تحرک بیشتر و رژیم غذایی مناسب مردم این شهرستان با هدف پیشگیری از بسیاری بیماری ها تاکید کرد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: