کد خبر: ۳۹۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
تدبیرنو،پژوهشگران برتر و برگزیده چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر مورد تجلیل قرار گرفتند.
دبیر چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره ارائه یک‌هزار 100 مقاله و اثر از پژوهشگران، طلاب و دانشجویان به دبیر کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری اظهار داشت: این آثار از طریق چهار دبیرخانه در حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان بوشهر، دانشگاه خلیج فارس و دبیرخانه‌ای در قم تحویل شد.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی با قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری این کنگره  افزود: از حمایت‌ها و پیگیری‌های آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و مراکز حوزوی و دانشگاهی استان بوشهر در برگزاری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علاوه بلادی بوشهر قدردانی می‌شود.

وی با اشاره به برگزیدگان این کنگره بیان کرد: از میان 1100 آثار علمی و پژوهشی ارسالی به چهارمین کنگره علاوه بلادی بوشهری با تلاش هیئت داوران 26 اثر برگزیده انتخاب شد و مورد تجلیل قرار گرفتند.


جمالی با بیان اینکه چهارمین کنگره علامه بلادی بوشهری با حضور طلاب، فضلا، روحانیون و دانشجویان در مصلی جمعه بوشهر برگزار شد گفت: شناساندن و معرفی مفاخر و فضلای استان بوشهر و ایجاد فضای پژوهشی در بین طلاب و ارتقای این فضا از اهداف برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری است.

علامه

نام:
ایمیل:
* نظر: