کد خبر: ۳۹۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
معاون سیاسی استاندار در جلسه شورای اداری عسلویه:
معاون سیاسی استاندار بوشهرگفت: با تلاش استانداری با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی مشکل سوخت لنج داران حل شده است و گشایش های خوبی در بحث لنج داران درحال شکل گیری است.

به گزارش تدبیر نو، مجید خورشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: نظام اسلامی به چهل سالگی رسیده است و در این چهل سال دشمنان نقشه ها و دسیسه های زیادی براین نظام تحمیل کردند اما تحریم ها و فشارهای خارجی باعث انسجام بیشتر داخلی شده است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان به دنبال دو هدف هستند افزود: دشمنان امید مردم  و کارآمدی نظام را هدف گرفته اند که این دو را زیر سوال ببرند.

 

وی با اشاره به اینکه باید به مردم امید بدهیم تصریح کرد: مردم ناامید با نظام سیاسی همراهی نمی کنند، امید باید در تمام زمینه های اقتصادی اجتماعی فرهنگی و سیاسی مدنظر باشد؛ ژست ناامیدی در بین برخی به ژست روشنفکری تبدیل شده است.

خورشیدی افزود: در موضوع ناکارآمد نشان دادن نظام در تلاش هستند القاء کنند سیستم های نظام کارآمدی ندارند؛ باید با اجرای طرح های ابتکاری و افتتاح پروژه های کارآمد در دهه فجر کارآمدی نظام را عیان تر نشان دهیم.

وی خواستار اطلاع رسانی بیشتر خدمات نظام و دولت شد و افزود: مردم حق دارند بدانند و مدیر موفق از رسانه ها دوری نمی کند؛ هر فعالیت و خدمتی ارائه می دهیم به مردم اطلاع رسانی کنیم و ساعاتی از هفته را به ارتباط مستقیم با شهروندان بگذرانیم و حرف مردم را بشنویم، حتی اگر پاسخی برای مطالبات آنها نداشته باشیم.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع به جد در برنامه مدیران باشد ابراز کرد: تکریم باعث می شود بخش اعظم رضایت مندی ارباب رجوع حاصل شود؛ در به کارگیری الفاظ و کلمات خوب و زیبا برای برخورد با ارباب رجوع دقت کنیم و حقوق شهروندی مطابق قانونی اساسی رعایت کنیم.

وی به مقوله امنیت در عسلویه اشاره کرد و گفت: امنیت خوبی در شهرستان حاکم است، نقش مردم و دستگاه های تامین امنیت قابل تقدیر است و این امنیت در سایه تلاش این عزیزان و همراهی روحانیت حاصل شده است.

خورشیدی ابراز کرد: دغدغه مردم عسلویه در خصوص آلودگی محیط زیست، دغدغه به حقی است و دفتر اجتماعی استاندار در حال پی گیری حل مشکل محیط زیست است.

معاون استاندار بوشهر در خصوص وضعیت اشتغال اظهار داشت: به کار آفرینی باید نگاه جدی تر داشته باشیم، وجود تاسیسات در این شهرستان زمینه کسب و کارهای جدید را فراهم می کند کارآفرینی مورد غفلت قرار گرفته است.

وی در خصوص مسئله لنج داران عسلویه گفت: با تلاش استانداری مشکل سوخت با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی حل شده است و گشایش های خوبی در بحث لنج داران درحال شکل گیری است./فارس

نام:
ایمیل:
* نظر: