کد خبر: ۳۹۰۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
معاون استاندار بوشهر خبر داد
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از اجرای طرح اضطراری آب در دشتستان و تنگستان خبر داد.
اجرای طرح اضطراری آب در دشتستان و تنگستان

به گزارش تدبیر نو، مهرداد ستوده ظهر یکشنبه در جشنواره نخستین واژه آب در مدرسه معینی بوشهر اظهار داشت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نقش مهمی در ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب خواهد داشت.

وی به اهمیت مشارکت شهروندان در زمینه مدیریت منابع آبی اشاره کرد و ادامه داد: تسریع در اجرای پروژه‌های آبرسانی برای تامین آب مورد نیاز در سطح استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: تلاش داریم با اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در حوزه آب استان بوشهر از بروز و تکرار مشکلات بی‌آبی جلوگیری کنیم و انشالله تابستان آینده مشکلی در زمینه تامین آب نداشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری مستمر نشست‌های کنترل پروژه آب آشامیدنی با حضور استاندار بوشهر اضافه کرد: سرمایه‌گذار پروژه آب شیرین‌کن وحدتیه، آب پخش و سعدآباد انتخاب شد و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

ستوده با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای اجرای طرح‌  آب شیرین‌کن بوشهر با ظرفیت ۳۵ هزار متر مکعب افزود: طرح آب شیرین‌کن سیراف به جم با ظرفیت ۲۸ هزارمتر مکعب در دست اجرا است که تلاش داریم در اجرای آن تسریع شود.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های آبرسانی در استان بوشهر، بیان کرد: طرح اضطراری آب در دشتستان و تنگستان در راستای اجرای طرح آبرسانی اجرایی شده است./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: