کد خبر: ۳۸۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: سه سرکرده این باندها نیز دستگیر شدند.
به گزارش تدبیر نو، دادخدا سالاری افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف 24 ساعت گذشته سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس از وارد کردن به کشور با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی به استان های عمقی قاچاق می کردند شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مورد حمله قرار دادند.
این مقام قضایی تصریح کرد: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان در سه عملیات جداگانه در شهر کرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.
دادستان کرمان گفت: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و 300 کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد.
در همین رابطه سیدعلی متولی رئیس دادگاه عمومی نرماشیر استان کرمان نیز از کشف بیش از 300 کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: