کد خبر: ۳۸۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
قرائت زیارت از راه دور پیامبر (ص) همزمان با بیست و هشتم صفر سالروز رحلت جانگداز حضرت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در حسینیه امام خمینی کنگان برگزار شد.
مراسم زیارت پیامبر اعظم (ص) از راه دور در کنگان برگزار شد

به گزارش تدبیر نو؛ فرماندار کنگان در حاشیه  این آیین معنوی با با تسلیت سالروز رحلت پیامبر اعظم (ص) و امام حسن مجبتی و همچنین امام رضا(ع)، گفت: پیروی از راه و رسم پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بشر را به سوی کمال می‌برد.

فتح‌الله نوروزی زیارت حضرت رسول(ص) از بعید را از جمله زیاراتی دانست که مملو از معارف دینی است و خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مراسم آشنایی مردم با این معارف در قالب زیارت پیغمبر(ص) و برقراری ارتباطی معنوی به منظور ادای احترام به ساحت مقدس آن بزرگوار است.

فرماندار کنگان افزود: بزرگترین نعمتی که خداوند به بشریت داده است، وجود مبارک و متعالی پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) است که مجموعه تمام خوبی ها و ارزش های انسانی و الهی است.

نوروزی اظهار داشت: زیارت‌نامه رسول اکرم(ص)، همانند زیارت عاشورا از جمله زیارت‌نامه‌هایی است که اختصاص به زمان معینی نداشته و امت اسلامی می‌توانند در هر زمان و مکانی با قرائت این زیارت‌نامه از فیوضات آن بهره‌مند شوند./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: