کد خبر: ۳۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
رییس کمیته امداد آبپخش خبر داد؛
رییس کمیته امداد آبپخش از پرداخت 750 میلیون وام کارگشایی به 150 خانوار مددجویان کمیته امداد در این شهر خبر داد.
به گزارش تدبیر نو؛ رمضان غلامی اظهار داشت: توانمند‌سازی مددجویان یکی از رویکردهای مهم این نهاد است و یکی از خدمات این نهاد به خانواده‌های تحت حمایت پرداخت وام کارگشایی به منظور رفع مشکلات مددجویان است.

رییس کمیته امداد آبپخش افزود: ۱۵۰ فقره وام کارگشایی به ارزش 750 میلیون تومان از طریق صندوق امداد ولایت و صندوق قرضالحسنه مهر ایرانیان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آبپخش  پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: محور فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت شامل کمک به امر ازدواج و تامین جهیزیه، خدمات درمانی و بهداشتی، تامین مسکن  نیازمندان، فرهنگی و آموزش، تامین وسایل ضروری زندگی و سایر نیازهای مددجویان است.

وی هدف از ایجاد صندوق  امداد را ولایت اعطاء و پرداخت وام‌های بدون بهره به اقشار آسیبب‌پذیر و نیازمند دانست و افزود: گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه بر اساس تعالیم دینی و فراهم‌کردن زمینه مشارکت خیّران و نیکوکاران و کمک‌های مردمی و تسهیل در پرداخت وام به مددجویان  از دیگر اهداف ایجاد این صندوق بوده است.

رییس کمیته امداد آبپخش به همراهی و مشارکت خیران با کمیته امداد اشاره کرد و گفت: با کمک خیران و نیکوکاران و سپرده‌گذاری آنان در صندوق امداد ولایت می‌توان در رفع مشکلات مددجویان و خودکفایی آنان اقدامات مطلوبی انجام داد.

رمضان غلامی  با اشاره به این که هزار و ۵۳خانوار با جمعیتی بالغ بر دو هزار و ۳۴۸نفر در بخش آبپخش  تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند، گفت: مردم خیّر بخش آبپخش می توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت زمینه توانمندسازی محرومان را فراهم کنند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: