کد خبر: ۳۸۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
تدبیرنو،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: تلاش امدادگران کوهستان منجر به نجات شش نوجوان گرفتار شده در کوه‌های پردیس جم شد.

حسین درویشی ، با بیان اینکه پایگاه‌های امداد و نجات در استان بوشهر در تمام  شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند اظهار داشت: نیروهای امداد و نجات  هلال احمر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای،دریایی، پایگاه کوهستان و هوایی به سانحه دیدگان خدمات رسانی می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از استقرار بالگرد پیشرفته امدادی در بوشهر خبرداد و بیان کرد: این بالگرد با قابلیت‌های ویژه در جمعیت هلال احمر استان بوشهر مستقر است.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های واکنش سریع هلال احمر در استان بوشهر فعالیت می‌کند گفت: هم اکنون تیم‌ واکنش سریع هلال احمر در بوشهر مستقر است و براساس برنامه ریزی‌های انجام شده در همه 10 شهرستان مستقر می‌شود.

درویشی به امدادرسانی حادثه دیدگان در کوه‌های جم پرداخت و افزود: شش نوجوان که در کوه‌‌های پردیس جم گرفتار شده بودند با تلاش تیم شش نفره  امدادگرهلال احمر کوهستان نجات یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلل احمر استان بوشهر بیان کرد: در پی اعلام گرفتار شدن نوجوانان در ارتفاعات جم، تیم تخصصی امداد کوهستان هلال احمر به منطقه مورد نظر اعزام شد و در مدت 1.5 ساعت شش نوجوان گرفتار شده را نجات دادند.

نام:
ایمیل:
* نظر: