کد خبر: ۳۸۱۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
ورزشکاران استان بوشهر که در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال شدند با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش تدبیرنو، در آیین تجلیل از مدال آوران مسابقات پاراآسیایی استان بوشهر عصر امروز با حضور معاون ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه 13 ورزشکار استان بوشهر عضو کاروان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات بود اظهار داشت:  13 ورزشکار هم استانی در این مسابقات 5 طلا، 2 نقره و 5 برنز کسب کردند.

احمد بهروزیان‌فرد با بیان اینکه  این استان در رشته‌های مختلف ورزشی  بین رده اول تا 15 قرار دارد گفت: در برخی رشته‌ها از جمله ورزش‌های آبی و ساحلی استان بوشهر در رده اول تا سوم قرار دارد.

وی با اشاره به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی تصریح کرد: از 110 طرح نیمه تمام ورزشی استان 75 درصد به پایان رسیده و تا دهه مبارک فجر این رقم به 90 درصد می‌رسد.

معاون وزیر ورزش و جوانان هم با اشاره به پرداخت پاداش به قهرمانان افزود: پاداش قهرمانان در دو سال گذشته به میزان بیش از 50 میلیارد تومان  پرداخت شده است.

ژاله فرامرزیان با اشاره به پرداخت پاداش قهرمانان در سال 1397 تصریح کرد: به قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی نیز به هر نفر 160 سکه و به نفرات دوم و سوم این مسابقات به ترتیب به هر نفر 80 و 40 سکه  پاداش داده می‌شود.

در این آیین از 12 ورزشکار استان بوشهر که در مسابقات پاراآسیایی موفق به کسب مدال شدند تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: