کد خبر: ۳۸۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
با حضور عضو هیات مدیره و نماینده مجلس
تدبیرنو: شعبه شهر شُنبه با حضور عضو هیات مدیره بانک کشاورزی و نماینده مردم دشتی و تنگستان در استان بوشهر افتتاح شد.
شعبه شهر شُنبه با حضور عضو هیات مدیره بانک کشاورزی و نماینده مردم دشتی و تنگستان در استان بوشهر افتتاح شد.

به گزارش «تدبیرنو» به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان بوشهر؛ در این مراسم ماهیکار عضو هیات مدیره بانک کشاورزی با عرض تسلیت ایام صفر اظهار داشت بانک کشاورزی موتور محرک بخش کشاورزی است و حمایت گر کشاورزان است.

ماهیکار گفت: افتتاح شعبه در شهر شُنبه شهرستان دشتی استان بوشهر  براساس درخواست مردم منطقه و همچنین پیگیری های شورای شهر و تلاشهای نماینده مردم دشتی و تنگستان بوده است.

وی افزود: به دنبال درخواست اهالی منطقه، تقاضای آنان را اجابت و بر اساس اخذ مجوز از بانک مرکزی نسبت به افتتاح این شعبه اقدام شد.

عضو هیات مدیره بانک با اشاره به اینکه قدم اول را بانک کشاورزی در راستای توجه به درخواست مشتریان برداشته، تاکید کرد: در ادامه مشتریان با اعتماد به ما، منابع راکد خود را در این شعبه تجهیز نمایند تا بانک نیز منابع جمع شده را در راستای تعهد خود برای توسعه بخش کشاورزی تزریق نماید.

وی گفت: بر اساس بررسی های به عمل آمده در طول برنامه پنج ساله اخیر، 60درصد تسهیلات بخش کشاورزی به تنهایی توسط این بانک پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: 90 درصد پرداختی های بانک هر ساله در بخش کشاورزی بوده که در سال جاری نیز چهارصد هزار میلیارد ریال در همین بخش پرداخت خواهد شد.

عضو هیات مدیره بانک کشاورزی ابراز امیدواری کرد که با ارتقاء شاخص های عملکردی، به زودی شاهد تعالی شعبه تازه تاسیس شنبه باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: