کد خبر: ۳۸۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات؛
تدبیرنو - فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات ویژه پلیسی که با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر همراه بود ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ۴ نفر قاچاقچی دستگیر شد.
سردار خلیل واعظی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که با تشکیل یک باند اقدام به حمل مواد مخدر می کرد با فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی شناسایی شد.

وی اضافه کرد: اوایل بامداد امروز متهم با هم‌دستانش با یک دستگاه خودرو در محور ساحلی بندر ریگ به گناوه در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با علایم هشداردهنده و دستور ایست قصد توقیف خودرو مظنون به حمل مواد مخدر را داشت که راننده بدون توجه به دستور پلیس با سرعت به مسیر خود ادامه داد.

وی بیان کرد: پس از آنکه دو نفر از سرنشینان خودرو شروع به تیراندازی به سمت مامورین پلیس کردند، پلیس چرخ های خودرو را مورد هدف قرار داد که خودرو پس از طی مسافتی هنگامی که قصد دور زدن داشت واژگون شد.

فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان خودرو قبل از هر عکسل العملی دستگیر و یک نفر از متهمین نیز که با استفاده از تاریکی هوا متواری شده بود با تعقیب پلیس دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو حدود ۱۰۰ کیلوگرم تریاک به همراه دوقبضه سلاح و ۱۰۸ فشنگ جنگی کشف شد اظهار داشت: در این عملیات که پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان نیز مشارکت داشت چهار نفر قاچاقچی دستگیر شدند که همگی غیر بومی هستند.

سردار واعظی بیان کرد: یکی از قاچاقچیان در درگیری مصدم شد که تحت درمان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: