کد خبر: ۳۷۸۶۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارشد آجا در استان بوشهر گفت: در راستای بصیرت‌افزایی و کنترل آسیب‌های فرهنگی طرح‌های جامع فرهنگی مصباح به آجا ابلاغ و اجراء شد
به گزارش تدبیر نو، حجت‌الاسلام اسماعیل بحرانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت 24 مهر سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران ماموریت‌های این نهاد را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: جایگزینی فرهنگ دینی، انقلابی به جای فرهنگ طاغوتی در ارتش از  ماموریت‌های مهم عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی نقش آفرینی معنوی و فرهنگی را از دیگر رسالت‌های این نهاد برشمرد و گفت:ارتش جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی در راستای دفاع از استقلال، تمامیت ارضی، نظام و انقلاب اسلامی نقش آفرینی ویژه‌ای کرده که تقدیم 48 هزار شهید موید این ادعا است.

معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارشد آجا در استان بوشهر، تقویت روحیه انقلابی‌گری و حاکمیت فضای معنوی و اخلاقی را از دیگر رسالت‌های  عقیدتی سیاسی دانست و گفت: 12 طرح فرهنگی در قالب طرح فرهنگی مصباح برای دستیابی به برنامه چشم‌انداز تدوین شده به آجا ابلاغ  شده است.

حجت‌الاسلام بحرانی آگاه سازی و بصیرت افزایی را از اهداف مهم این طرح دانست و تصریح کرد: حوزه آگاه سازی و  تقویت بصیرت و فرهنگ انقلابی در کارکنان آجا و خانواده آن  مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با اشاره به فعالیت‌های عقیدتی سیاسی ارتش در حوزه های قرآنی گفت: وجود 9 هزار و 400 حافظ قرآنی در ارتش، تربیت فعالان قرآنی و حوزه حدیث، برپایی مسابقات مستمر قرآن از دیگر دستاوردهای عقیدتی سیاسی ارتش محسوب می‌شود.

/تسنیم


نام:
ایمیل:
* نظر: